Kategorie Láska a vztahy

Článek
Muž dal své bývalé manželce květy. Nikdo to nechápal, dokud nezveřejnil toto přiznání...
Muž dal své bývalé manželce květy. Nikdo to nechápal, dokud nezveřejnil toto přiznání... Rozvod obecně patří mezi jednu z nejvíce stresových situací vůbec a to ne jen pro oba dva zúčastněné, ale především pro děti. Navíc ani život po rozvodu není žádná procházka růžovou zahradou. A právě proto se Billy, svobodný otec z Ameriky, rozhodl ukázat, jak je důležité podporovat sebe i svého bývalého partnera i po rozvodu.
Článek
Recept na ideální zamilovaný den!
Recept na ideální zamilovaný den! Blíží se den svatého Valentýna, svátek lásky a všech zamilovaných. V tento den si obvykle partneři dávají dárky, květiny, sladkosti či vyráží na romantické večeře při svíčkách. Vyznat svému protějšku můžete lásku kdykoli jindy a nemusíte čekat na jediný den v roce. Nehleďte na datum a udělejte si se svoji polovičkou zamilovaný den podle svého!
Článek
čtenářka píše: Vyznání lásky pro pivaře
čtenářka píše: Vyznání lásky pro pivaře Tento článek nebude o klasických tipech na romantiku při svíčkách. Snad ještě v žádném romantickém filmu si chlap před vášnivým tangem nebo vyznáním lásky neotevřel lahváče. Dnes se dozvíte, jak opravdu přesvědčit svého muže, že k němu chováte nehynoucí lásku a on vám prostě padne ke kolenům, i kdyby si u toho měl rozbít svůj oblíbený půllitr.
Článek
10 signálů toho, že je vaše láska ta pravá a vydrží navěky!
10 signálů toho, že je vaše láska ta pravá a vydrží navěky! Najít si někoho, s kým vám je dobře a dokonale si rozumíte, je opravdové štěstí. Ale najít si zároveň i někoho, s kým vám to vydrží už napořád, je hotový zázrak. A jak tedy poznat, že ten koho milujete, je ten pravý, a že vaše láska i hory přenáší?
Článek
Nebudete věřit, kde jsem potkala toho pravého
Nebudete věřit, kde jsem potkala toho pravého Ráda bych vám dnes napsala o tom, jak je v dnešní době těžké seznámit se s mužem, který ani nemusí být váš vysněný a ani to nemusí být pan dokonalý. Prostě s mužem, se kterým by vám bylo dobře, a byl tady pro vás, když vám není úplně do smíchu.
(177) Načíst více