Kategorie Děti

Článek
Jak být šťastným člověkem? Zde máte sedm rad přímo od dětí!
Jak být šťastným člověkem? Zde máte sedm rad přímo od dětí! Otázka „Jak být šťastný?“ patří mezi aktuální a nejhledanější otázky na českém internetu. Samotné nás odpověď velmi zajímala, zeptali jsme se proto dětí. Na Lince bezpečí jsme shromáždili přibližně 500 dopisů od dětí ze základních škol po celé České republice. Odpovědi jsou překvapivě krásné ve své jednoduchosti a zároveň hloubce.
Článek
Tyhle věci vám vaše maminka neřekla
Tyhle věci vám vaše maminka neřekla Naše maminka je člověk, který pro nás po celý svůj život bude mít svou zvláštní cenu. Její nesobeckost, oddanost a nezištná láska může být pro nás někdy až nelogická...až do chvíle, než se i z nás stanou maminky. Jakých 10 věcí vám pravděpodobně vaše maminka nikdy neřekla?
Článek
8 domácích receptů, jak dítěti snížit horečku do pár minut!
8 domácích receptů, jak dítěti snížit horečku do pár minut! Každá maminka moc dobře ví, jak stresující a vyčerpávající může být, když dítě dostane horečku. Studie však říkají, že pokud je dítě úplně zdravé a jeho teplota se zvýší, není to nic, čeho by se matky měly děsit.…
Článek
Víte jak správně zacházet s dětmi? Tímto jim můžete ublížit!
Víte jak správně zacházet s dětmi? Tímto jim můžete ublížit! Každý, kdo má doma nebo ve svém bližším okolí děti, může potvrdit, že nedotýkat se jich nelze. Jsou tak roztomilé, že máme tendenci je neustále brát do náruče nebo si s nimi určitým způsobem hrát. Ovšem špatnou manipulací můžeme našim nejmenším pěkně ublížit.
Článek
Nejkrásnější proměny nastávajících maminek
Nejkrásnější proměny nastávajících maminek Těhotenství i mateřství jsou okamžiky, které si chce žena uchovat v paměti navěky. Pořizují si tak fotografie během těhotenství i po něm. Jejich spojením vznikají kouzelné fotografie, díky kterým si uvědomíte, jak velkým zázrakem narození dítěte je.
Článek
Lékaři mu nedokázali pomoci. Jeho matka zariskovala a vyšlo to!
Lékaři mu nedokázali pomoci. Jeho matka zariskovala a vyšlo to! Když se narodil malý Isaiah, nic nenasvědčovalo tomu, že není něco v pořádku. V jeho třech měsících však u něj propukl zánět pokožky. To nejhorší však bylo, že ani lékaři si s chlapcem nevěděli rady. Jeho matka Stephanie se rozhodla, že vše vezme do svých rukou.
Článek
Vši útočí! 6 tipů jak se jich zbavit
Vši útočí! 6 tipů jak se jich zbavit Vši. Palčivý problém, se kterým se nikdo nechlubí, avšak i přes perfektní hygienu může postihnout i vás a vaše děti. Jak se nepříjemných parazitů ve vlasech co nejúčinněji zbavit?
(43) Načíst více