Kategorie Dojemné

Článek
Jejich novorozená dcera byla pohřbena zaživa. Když to zjistil její otec, na nic nečekal a utíkal ji zachránit...
Jejich novorozená dcera byla pohřbena zaživa. Když to zjistil její otec, na nic nečekal a utíkal ji zachránit... V životě občas nastanou situace, které jsou jen souhra náhod, které jdou jen těžko vysvětlit. Také vám téměř denně přinášíme dojemné příběhy se smutným koncem, ale následující příběh je světlá výjimka. Ačkoliv začal hrůzostrašně, končí nakonec šťastně!
Článek
Chvíli před svou smrtí vyhodila novorozenou dceru z okna. Po přečtení pochopíte proč…
Chvíli před svou smrtí vyhodila novorozenou dceru z okna. Po přečtení pochopíte proč… Všechny maminky mohou potvrdit, že láska, kterou cítí ke svým vlastním dětem, se nedá změřit a její přítomnost dokazují pouze skutky, které jsou matky schopny pro své milované dítě udělat.
Článek
Zaměstnanci indického národního parku začali nelítostně odstřelovat pytláky. Důvod je jednoduchý, snaží se zachránit ohrožený druh nosorožce…
Zaměstnanci indického národního parku začali nelítostně odstřelovat pytláky. Důvod je jednoduchý, snaží se zachránit ohrožený druh nosorožce… Kdo občas sleduje média, ví, že některé druhy zvířat jsou ohrožené a některé dokonce na pokraji vyhynutí. Za tím proč tyto druhy zvířat z našeho světa mizí převratnou rychlostí, stojí nespočet vlivů od nepříznivých klimatických podmínek až po člověka a jeho chamtivost.
Článek
Bohatý táta chtěl ukázat synovi, jak žijí chudí. To ale nečekal, že lekci dostane on sám...
Bohatý táta chtěl ukázat synovi, jak žijí chudí. To ale nečekal, že lekci dostane on sám... Ačkoliv se na různé věci díváme, neuvědomujeme si, že je to jen jeden úhel pohledu a že je možné tuto věc vnímat úplně jinak. Je to podobné jako se sklenicí vody, někteří ji vidí poloprázdnou, naopak druzí ji vidí poloplnou. Vše záleží jen na tom, jak ji vnímáme.
Článek
Když se na sebe koukla do zrcadla, nemohla se poznat. Začala na sobě makat a takhle vypadá teď.
Když se na sebe koukla do zrcadla, nemohla se poznat. Začala na sobě makat a takhle vypadá teď. Justine, matka dvou dětí, nikdy nebyla příliš spokojená se svou postavou. Tragické okamžiky v jejím životě však prohloubily její problémy s jídlem a váhou natolik, že se rozhodla začít bojovat. A jak vypadá teď?
(82) Načíst více