Victoria Beckham sklidila úspěch za svou novou kolekci

Victoria Beckham sklidila úspěch za svou novou kolekci

Na kolekci jaro/léto 2013 si dala Victoria záležet. Spoustu času strávila se svými zákaznicemi rovnou na třech kontinentech- Severní Americe, Asii a Evropě, aby jim dala to, co přesně požadují. Svoji novou kolekci představila na týdnu Fashion Week v New Yorku.

„Není tu jedna jediná věc, kterou bych si na sebe nevzala, “ vysvětlila v zákulisí přehlídky. „Vždy navrhuji, co bych chtěla nosit.“ A tentokrát se zaměřila na kalhoty a blůzy, které obvykle nemají mezi jejími návrhy velké zastoupení. Přesto lze na kolekci spatřit její nezaměnitelný rukopis- minimalismus, jednoduchost a přesto vysoká krejčovina.  Zvolila černou, červenou, bílou a oranžovou, plátno, hedvábí, šifon i krajku- a všechny tyto materiály dokázala zkombinovat i na jednom kusu oblečení. Ukázala áčkové minisukně i sukně po kotníky, hedvábné blůzky i bílé topy s knoflíčky. Modely doplnily klobouky od Stephena Jonese a sandále na vysokém podpatku navržené Manolo Blahnik.

Pár dnů před očekávaným Fashion Week byla Victoria nervózní z přijetí své kolekce, na které pracovala celé dny a noci. Neztratila však nic ze svého smyslu pro humor, když publikovala na svém Twitteru následující fotku:

"After three hours sleep I feel like an old bag!"

Za svoji novou kolekci Victoria sklidila tak obrovský potlesk a nadšení, že svůj úsměv a překvapení musela schovat do dlaní.

Autor:
Publikováno: 10. 9. 2012 19:17 Nahlásit obsah