Kategorie Ples

Článek
Zbývají ji poslední roky života. Až uvidíte co pro ni udělal její bratr, nezastavíte pláč!
Zbývají ji poslední roky života. Až uvidíte co pro ni udělal její bratr, nezastavíte pláč! Rodina je základ všeho. Tohoto hesla se řídí bráška Rebecy, která trpí leukémií, a rozhodl se se ji vynahradit zážitky, kterých se následkem zákeřné nemoci nedožije.
Článek
Čtenářka píše: Ta správná volba plesových šatů
Čtenářka píše: Ta správná volba plesových šatů Plesová sezóna, pojem který pro každou ženu znamená jediné. Možnost ukázat se jako královna, princezna. Splnit si tajné sny a právě k tomu je potřeba zvolit ty nejvhodnější šaty.
Článek
Fascinátor - módní doplněk na ples i na party
Fascinátor - módní doplněk na ples i na party Fascinátory jsou opět v módě. Že jste ještě tento výraz neslyšela a nevíte, o jaký módní doplněk se jedná? Co fascinátor je a jak se nosí, si vysvětlíme v tomto článku.
Článek
Boty a kabelka na ples
Boty a kabelka na ples 6. ledna začíná plesová sezóna. Článek o šatech už jste si mohli na našich stránkách přečíst, nyní se stručně podíváme na zásady týkající se plesové obuvi a kabelek.
Článek
Ples v opeře Brno 2013 přivítá exkluzivního hosta – francouzského herce Anthony Delona
Ples v opeře Brno 2013 přivítá exkluzivního hosta – francouzského herce Anthony Delona Syn herecké legendy Alaina Delona poctí svou návštěvou moravskou metropoli, aby se stal hlavní hvězdou Plesu v opeře Brno, který se uskuteční 19. ledna 2013 v brněnském Mahenově divadle. Pro slavného herce to bude vůbec první oficiální návštěva České republiky.