Kategorie Prsa

Článek
Jak se mění ženě poprsí během let? Takhle vypadají ve dvaceti, třiceti i čtyřiceti!
Jak se mění ženě poprsí během let? Takhle vypadají ve dvaceti, třiceti i čtyřiceti! Krásná a pevná ňadra chceme mít my ženy napořád, jenže čas je nemilosrdný a naše prsa se začínají chtíc nechtíc měnit. Co tedy v našem těle a především u našich prsou probíhá ve dvaceti, třiceti nebo ve čtyřiceti letech?
Článek
Chcete mít krásná prsa? Potom dělejte tohle každý den!
Chcete mít krásná prsa? Potom dělejte tohle každý den! Dnešní doba má na ženská prsa mnohem větší nároky než dříve. Ženy touží po pevných ňadrech, které vytvoří sexy výstřih. Jak ale toho sexy výstřihu dosáhnout bez zásahu plastického chirurga? Máme pro vás skvělou ošetřující kúru, díky které budou vaše prsa znatelně pevnější.
Článek
Cviky, které vám zaručí krásný dekolt!
Cviky, které vám zaručí krásný dekolt! Přáli byste si mít krásná a pevná prsa? Není jednoduší cesty, než si každý den zacvičit tyto cviky. Uvidíte, že již po pár dnech pravidelného cvičení se začnou rýsovat vaše vysněné tvary! Tak na co čekat, vzhůru do cvičení!
Článek
Jak na krásnější a pevnější prsa? Zapomeňte na plastiku
Jak na krásnější a pevnější prsa? Zapomeňte na plastiku Jen málo žen je spokojených s tvarem a velikostí svého poprsí. Jednou z variant je samozřejmě chirurgický zákrok. Ten ale není cenově přístupný všem a spousta žen se bojí takový zákrok podstoupit. Existuje však jiný způsob, jak prsa zpevnit a zvětšit jejich objem? Ano, existuje.
Článek
Ženská ňadra, věčný zdroj inspirace
Ženská ňadra, věčný zdroj inspirace Bylo o nich řečeno i napsáno mnoho a přeci ne dost. A proto jdeme s proudem. Ženská ňadra, co jste o nich nevěděli a báli se ve škole zeptat.
Článek
Malá prsa nejsou konec světa! Tento článek vás o tom přesvědčí!
Malá prsa nejsou konec světa! Tento článek vás o tom přesvědčí! Článek zaměřený na typické problémy, které řeší každá žena: ach ta prsa!
(8) Načíst více