Chcete vědět, jaký charakter v sobě ukrýváte? Výběr toho správného okna vám to prozradí

Chcete vědět, jaký charakter v sobě ukrýváte? Výběr toho správného okna vám to prozradí Zdroj: Shutterstock.com

K odpočinku patří také vámi oblíbené psychologické testy, které jsou jednoduché a mnohé vám prozradí o tom, jací jste. Vyzkoušejte tento test a budete překvapeni, co zajímavého se o sobě dozvíte.

Na obrázku vidíte 5 různých oken. Každé je jiné a vy si vyberte to, které se vám nejvíce líbí. Následně si přečtěte, jaké vlastnosti máte. Jste připraveni čelit pravdě?

První okno

Zdroj: amazon.com Jste velmi podnikavou osobností, která si věří a je si vědoma svých schopností. Toužíte vlastnit, nikoli být vlastněn. Vaším snem je mít firmu a naplno uplatnit svůj potenciál. Nemáte rádi, když vás někdo nutí dělat věci, se kterými nesouhlasíte. Dáváte přednost vztahům, ve kterých nemusíte měnit svá rozhodnutí a kde nejste sváděni z vaší vytyčené cesty. Vždy upřednostňujete své nejbližší a lidi, kteří jsou na vaší straně.

Druhé okno

Zdroj: egroscondebras.over-blog.com Váš domov a rodina jsou pro vás něco nedotknutelného. Věnujete jim každou volnou chvilku a neznáte nic lepšího, než čas strávený s vaší rodinou. Svůj domov považujete za oázu klidu a dokonalé spokojenosti. To vše o vás vypovídá, že jste skvělý a spolehlivý typ pro rodinu.

Třetí okno

Zdroj: amazon.com Volnost, svoboda a nezávislost, to vás vystihuje. Za každou cenu se snažíte všem dokázat svou vlastní pravdu, názory druhých vás nepřesvědčí o vaší pravdě. Pevně si za vším stojíte, i když je vám to někdy trochu na škodu. Zkuste více naslouchat a být malinko flexibilnější.

Čtvrté okno

Zdroj: weatherglaze.ie Romantický snílek, který vidí v každém jen to nejlepší, citlivá dušička odhodlaná podat kdykoliv pomocnou ruku – to přesně jste vy. Dokážete druhým naslouchat, chápat všechny jejich bolístky, je ve vás spousta lásky, kterou rádi rozdáváte a na oplátku čekáte lásku od druhých.

Páté okno

Zdroj: tibagroupegypt.com Život si užíváte plnými doušky. Stále chcete být ve středu dění, nikoli na jeho okraji. Každou minutu chcete prožít naplno, milujete výzvy a jste tím nejlepším parťákem do nepohody a skvělým kamarádem. Ve vztahu býváte často nestálý. Vaše povaha chce zažívat stále nová dobrodružství a zdolávat překážky.

Tak, jak jste na tom? Vybrali jste si to správné okno, které vám odhalilo, co jste o sobě ještě netušili?

Autor:
Publikováno: 8. 8. 2018 10:03 Nahlásit obsah