Co muži na ženách nesnáší ze všeho úplně nejvíce?

Každému nevyhovuje vše. Někomu se líbí chování takové a někomu zase takové. Já jsem se rozhodla sepsat body, ve kterých se dozvíš, co na nás kluci milují a co jim zase naopak vadí! Tentokrát jsem se kluků ptala, co na holkách milují a co je vždycky dostane. Samozřejmě, že každý kluk je jiný, ale tohle jsou odpovědi pár jedinců, kteří ví. ;-)

Mezi jejich výpovědi patřilo následující:

  1. Zápach: V první řadě musí žena vonět! Myšleno deodorantem či parfémem. Česnek před společenskou akcí rozhodně ne!
  2. Porost tváře: Sexy knírek u ženy? Neexistuje! Tuhle parádu přenechte dospívajícím chlapcům s obličejem plným beďarů. Takže, dámy, alou na kosmetiku!

  3. Chloupky v nose: Nejen nechtěný knírek, ale za neméně velkou nechutnost považují muži u žen vykukující chloupky z nosu. Můžete být ta nejkrásnější žena široko daleko, ale s touhle ozdobou na obdiv zapomeňte.

  4. Potní koláče: Venku je 35 °C a vy jste napekla 2 koláče v podpaží a jeden štrůdl na zádech? Ani tímto neohromíte, ba naopak!

  5. Mastné vlasy: Když muž zaspí, zas tak moc se neděje. Stačí vyčistit zuby a vyrazit z bytu. U žen to může mít mnohem těžší následky, jako je například mastná hlava. Spíš by vám muži prominuli pozdní příchod než ten friťák ve vlasech. A to opravdu! 

Další výčet "menších" ženských přešlapů necháme na videu, které pro každou z vás rozhodně bude dostatečným šokem, které bude potřeba vyřešit dechovým cvičením...

 

Co na to říkáte, holky? Pokud se vám video líbilo, nezapomeňte jej SDÍLET se svými přáteli na Facebooku!

Publikováno: 6. 5. 2017 20:28 Nahlásit obsah