Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Co vše o vás prozradí vaše poloha při spaní

Co vše o vás prozradí vaše poloha při spaní

Ať už s rozhozenýma rukama na zádech, nebo stočeni do klubíčka, všichni máme svou oblíbenou spací polohu. Podle dr. Chrise Idzikowskiho dokáže „řeč těla“ při spaní mnoho prozradit o našem charakteru.

Jaká je tedy ta vaše oblíbená poloha při spaní?

Plod

V této pozici ležíme na boku, s rukama u hlavy a pokrčenýma nohama. Podle výzkumu je také nejoblíbenější spací polohou, za oblíbenou ji označilo 41 % lidí. Lidé spící v poloze plodu jsou obvykle navenek tvrdí, ale pod povrchem stydliví a také citliví. Někdy jim trochu trvá, než si připustí nového člověka k tělu, ale jsou klidní a přátelští.

Sloup

V této poloze spíme na boku, nohy natažené a s rukama přitisknutýma k tělu. 15 % ji označilo za nejoblíbenější. Lidé, kteří spí v této pozici, jsou velmi přátelští, snadno se s nimi vychází a jsou důvěryhodní.

Touha

V této poloze opět ležíme na boku, ale ruce máme vztažené před sebou. Tito lidé bývají často cyničtí a zbytečně podezřívaví. Mají často problém si utřídit myšlenky a udělat si na věc názor. Pokud se pro něco rozhodnou, jen velmi neradi své rozhodnutí mění.

Voják

Vojáci leží na zádech s oběma rukama podél těla. Lidé spící v této pozici jsou obvykle klidní, tišší a rezervovaní. Neradi se někam hrnou a nemají rádi shon. Na ostatní kladou vysoké požadavky.

Skokan

Skokan je pozice na břichu, s hlavou otočenou na stranu a rukama objímajícíma polštář. Lidé, kteří si oblíbili tuto pozici, jsou velmi společenští a trochu drzí, ale mohou být také trochu nervózní a vznětliví. Nesnesou také kritiku a vystavování extrémním situacím.

Hvězdice

Hvězdice spí na zádech s oběma rukama na polštáři. Takoví lidé jsou dobrými kamarády, umí ostatním naslouchat a umí pomoci, pokud jsou o to požádáni. Nemají ale rádi, pokud jsou centrem pozornosti.

Jaká je vaše oblíbená poloha? A našli jste se v jejím popisu? Podělte se s námi v komentářích.

Autor:
Publikováno: 16. 10. 2013 00:00 Nahlásit obsah