Co všechno o vaší osobnosti řeknou vaše nehty? Jejich tvar prozradí neskutečné věci!

Co všechno o vaší osobnosti řeknou vaše nehty? Jejich tvar prozradí neskutečné věci!

Každý člověk je jiný, ať už jde o vlasy, oči, rty nebo dokonce i nehty. A právě ty, přesněji jejich tvar, o nás dokáže leccos povědět. Existuje několik tvarů nehtů a k těm se řadí i vlastnosti člověka. Tak se pojďme společně podívat na to, co k jakému tvaru patří!

1. Polodlouhý tvar

Tento tvar je velmi elegantní a působí decentně. Člověk, který jej vlastní, má smysl pro detail, je opravdu pečlivý a dokáže být neobvykle kreativní. Navíc je i společenský a nemá problém si rozumět s kýmkoliv.

2. Široký tvar

Patří člověku, který ze srdce nenávidí lež a proto ctí upřímnost a pořekadlo „Co na srdci, to na jazyku“. Pro své okolí je takovou vrbou, která vždy dobře a pravdivě poradí.

3. a 4. Oválný tvar

Tento člověk nenávidí nespravedlnost a odmítá jakékoliv násilí. Nerad také bývá ovlivňován někým druhým a proto si rád dělá věci po svém. Ale žádný strach, dokáže se nad věcmi rozumně a logicky zamýšlet.

Zdroj: Shutterstock.com

5. Čtvercový tvar

Člověk, který má čtvercový tvar nehtových lůžek, je rozený vůdce. Má odvahu a především mu nechybí vytrvalost u všeho, do čeho se pustí. Dokáže být ale také hravý a zvědavý, což je pro vůdčí osobnost jedině plus.

6. a 7. Trojúhelníkový tvar

Tento typ nehtů mají většinou umělci, neboť jsou to velmi kreativní lidé s obrovskou fantazií, která nezná hranic. Na věci se díváte úplně jinýma očima, než vaše okolí.

8. Mandlový tvar

Člověk, který je vlastníkem mandlového tvaru, není přelétavý, naopak je věrný a velmi přátelský společník. Slušnost a zdvořilost mu není cizí a v kolektivu bývá velmi oblíbený.

9. Véčkový tvar

Pro tohoto člověka bývá kariéra na prvním místě. Má rád úspěch, proto je ambiciózní a oproti svým kolegům tvrdě pracuje a je vytrvalý. Pro ostatní umí být dobrou motivací a příkladem, který vždy dojde k svému vytyčenému cíli.

Autor:
Publikováno: 2. 1. 2017 08:51 Nahlásit obsah
Loading...