Jakým stylem se s partnerem držíte za ruce? O vašem vztahu to prozradí spoustu věci

Jakým stylem se s partnerem držíte za ruce? O vašem vztahu to prozradí spoustu věci Zdroj: brightside.me

Páry si svou lásku a oddanost projevují nejrůznějšími způsoby a držení rukou mezi to rozhodně patří. Každý člověk je jiný a proto i každý pár preferuje držení jiným způsobem, což právě dokáže o člověku mnoho vypovědět.

Následující článek je opět jeden z psychologických testů, avšak s tím rozdílem, že nebudete muset nic hádat ani nad ním příliš přemýšlet, pouze stačí, když si vybavíte, jakým způsobem se s partnerem či partnerkou držíte za ruce. Poté už si jen stačí přečíst, co o vás tento typ držení prozrazuje.

Držíte se dlaněmi

Zdroj: brightside.me Jestliže je pro vás tento styl držení rukou typický, znamená to, že se se svým partnerem vroucně milujete, avšak vašemu vztahu chybí vášeň. Také ten, co má ruku dlaní dolů je ten, co vztah vede a je tedy i silnější osobnost.

Propletené prsty

Zdroj: brightside.me Tímto způsobem se drží mnoho párů a většinou jsou to ty páry, které se bezmezně milují a panuje mezi nimi obrovská chemie a vášeň. Jestliže se však držíte s parterem v této pozici až příliš uvolněně, není to dobré znamení – vypadá to spíše, že se tak držíte jen proto, že se to od vás očekává. Správně by tohle držení mělo být pevné.

Držení za malíčky

Zdroj: brightside.me V tomto vztahu jsou partneři nezávislí, avšak navzájem se respektují. Každý z nich má rád svůj osobní klid a prostor, ovšem často tyto páry sklouznou spíše ke kamarádství, než k vážnému vztahu.

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 1. 6. 2018 07:00 Nahlásit obsah