Když protáhneš randění až do stanice Kamarádov

Když protáhneš randění až do stanice Kamarádov

Někdy randíme až příliš! A občas se bojíme i první pusy.

Jak je to u nesmělých nebo introvertů?

Nemají odvahu dát někomu jen tak pusu, nedělají romantická gesta (nestojí a nečekají v dešti před domem). Horší pro muže je to, že my ženy máme zakořenělé, že první krok dělá muž. Ale co když se nemůže rozhoupat, jaké náznaky vedou k sebrání jeho odvahy?

Příklad ze života: poznali jste skvělého kluka, se kterým si máte co říct, hodiny prokecáte, nasmějete se a zase si připadáte jako v pubertě. Říkáte si, “No to je bomba, kdy se mi ještě stane, že se po třicítce budu takto cítit?"

Ale najednou je to jen ten smích a culení, co zůstává. Je vám sice fajn, chodíte na kávu, ale pusa nikde a sex... ten je tak v nedohlednu. Puberta už máte dávno odtrpěnou a vy chcete víc… Jak toho dosáhnout?

V tu chvíli se vašim úhlavním nepřítelem stává čas, psaní a pokec!

Přeskočíte mrknutím oka z fáze: JO, CHCI TĚ!, do fáze KAMARÁDI. Jednoduše řečeno jste přepálili start a promrhali šanci. První pusa už nedopadne, ani kdyby jste sebevíc chtěli.

Vyplouvají pocity jako: Proč? vždyť to mohlo být tak fajn! Nasmáli bysme se, měli k sobě dost blízko... Proč neměl ty “koule”?! Nebo proč jsem něco nenaznačila, aby ty “koule” dostal.

Je to tak, věřím, že každý máme nějaký takový “podělaný” vztah - nevztah. Kdy jste věřili a doufali, ale hledání vhodného okamžiku pro první pusu se protáhlo tak, že nakonec jste jen kamarádi.

Dá se to zvrátit?

Ano, asi ano… ale těžko. Je několik možností. Utněte kamarádství! Pokud jste ho chtěla za partnera, nechte to být, neozývejte se. Dejte tomu čas, je tu ale riziko, a to dost vysoké, že za chvilku ho nebo ji uvidíte s někým jiným. Je to daň za čekání.

Nebo seberte ty pomyslné koule (nyní je jedno k jakému pohlaví mluvím), postačí jen 20 vteřin odvahy. Nevypisujte si, neplánujte! To vás dostalo až sem. Prostě konejte! Víte, že máte k sobě náklonnost, nyní se nezdar dá zvrátit jen takto. Radikálním řezem.

Pokud to nedopadne, no a co - stejně jste ho chtěli za partnera a šli jste před časem do rizika, že to možná neklapne, tak se to případně jen potvrdí. Nechtějte ho jako kamaráda, těch máte už dost, tak zkuste být alespoň 20 vteřin odvážní!

Nejvíc děsivý je ten první krok, udělat to, vidět ho a muset se odhodlat. Je to hnus! A hlavou se honí hlavně myšlenky typu: jak to bude, když tohle nedopadne.

Ale je čas být odvážnými, jen těm štěstí přeje!

Hodně štěstí, je ho potřeba. :) Budu se na Vás těšit i na blogu: www.plusjedna.cz

Zuzka

Publikováno: 14. 2. 2018 09:21 Nahlásit obsah
Loading...