Která svíčka se vám nejvíce líbí? Vyberte si a zjistěte o sobě nové věci

Která svíčka se vám nejvíce líbí? Vyberte si a zjistěte o sobě nové věci Zdroj: Shutterstock.com

Podívejte se na tyto svíčky a vyberte si tu, která vás něčím na první pohled zaujala. Možná se vám ani nelíbí, ale něco na ní vás nevysvětlitelně přitahuje a to je právě to, co hledáme.

Právě ta je pro vás ta pravá, a pokud už jste si tu svou už vybrali, pozorně čtěte, co o vás vypovídá.

Zdroj: fottik.eu Černá

Lidé od pradávna spojují černou svíčku s něčím zlým a čarodějným, ale pravdou je, že černá znamená sílu a vytrvalost. Jste rozhodní, stojíte nohama pevně na zemi, nic pro vás není nemožné a vše děláte s plným nasazením a důkladně. Nesnášíte polovičatost a nedodělanou práci.

Fialová

Tato barva znázorňuje energii. Jste plní nevyčerpatelné energie, kterou rozdáváte kolem sebe. Často ale zapomínáte zpomalit a odpočívat. Naučte se šetřit sami sebe, protože můžete svou sílu přecenit. Neodsuzujte své okolí, když s vámi neudrží krok, nic se nemá totiž přehánět.

Bílá

Bílá je barvou čistoty a duševna. Jste obdařeni vnitřní sílou a čistou duší. Vnímáte vše s nadhledem, ve všem a ve všech vidíte jen to dobré, nepřipouštíte si starosti a snažíte se žít v souladu s přírodou. Rádi si užíváte chvíle naprostého klidu, ticha a sounáležitosti s duchovnem ve svém těle. Dokážete meditovat a uvolnit vnitřní sílu a tím načerpat energii.

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 5. 11. 2018 10:45 Nahlásit obsah