Která svíčka se vám nejvíce líbí? Vyberte si a zjistěte o sobě nové věci

Modrá

Tato barva o vás mnohé prozradí. Jste velmi rozporuplná osobnost, ve které se vyzná jen málokdo. Vaše nálady se mění stejně jako počasí a nikdo si nemůže být jistý, co vás v tu danou chvíli napadne. Z klidného a vyrovnaného společníka, který rozdává dobrou náladu, je najednou samotářský mrzout. Stejně tak, jak po bouřce vyjde zase sluníčko, tak i vy jste zase tím milujícím a hodným partnerem, který dokáže zahřát a pohladit.

Zelená

Barva míru, srdce a přírody. Milujete vše živé a dokážete pro své blízké vytvořit domov plný klidu, míru a pohody. Nic vám není zatěžko a máte srdce na dlani. Někdy to ale vaše okolí dost zneužívá a vy jste potom zklamaní, protože nechápete, jak vám mohl někdo, komu jste pomohli, ublížit.

Žlutá

Žlutá je barvou, která symbolizuje schopnost neuvěřitelné lehkosti učit se. Nic pro vás není nedosažitelné, lpíte na detailech a pravidlech. Vše, co se vymyká normálu, je z vašeho pohledu nesprávné, pořád něco zkoumáte a řešíte. Prahnete po vědomostech a rádi objevujete nepoznané.

Červená

Vášeň a nadšení, to je ta pravá barva pro vaši povahu. Nespoutanost, otevřenost a volnost, to vás charakterizuje. Srdce otevřené všemu krásnému a inspirujícímu. Lidem ve vašem okolí dokážete zlepšit náladu už jen tím, že rozdáváte smích a úsměv. Vaše radost z každého nového dne vám nemůže nikdo a nic pokazit. I když někdy prožíváte smutek, vaše okolí to na vás nikdy nepozná. Jste mimořádně silná osobnost.

Tak jaká je vaše svíčka? Našli jste se a zjistili jste o sobě něco, co jste dodnes třeba jenom tušili?

strana 2 / 2
Autor:
Publikováno: 5. 11. 2018 10:45 Nahlásit obsah