Která z následujících fotografií ve vás probudí největší obavy? Prozradí to o vás dost věcí

Která z následujících fotografií ve vás probudí největší obavy? Prozradí to o vás dost věcí Zdroj: gutenberg.rocks

Americký mytolog Joseph Campbell a psycholog Cliffort N. Lzarus tvrdili, že člověk si své bariéry neúspěchu staví sám a jen tyto bariéry mu brání v tom, že nemůže dosáhnout svého štěstí. Když se totiž člověk postaví svému strachu, stane se silnější a přestane se obávat neúspěchu.

Následující test odhalí, čeho se ve skutečnosti tolik bojíte a obáváte. Vyberte si tedy jeden z těchto obrázků, který ve vás vnitřně vyvolává neklid a pocit úzkosti.

Zdroj: gutenberg.rocks

Vchod číslo 1

Jestliže byste se necítili příliš pohodlně v opuštěném domě, značí to, že jste inteligentní člověk, který je vždy pevně nohama na zemi. Máte však problém vyjadřovat své emoce, což dokonale znázorňují šedé zdi na obrázku. Ve skutečnosti to jsou ty bariéry, které si mezi sebe a své blízké stavíte. Máte strach ze vztahu, bojíte se totiž, že vám může být ublíženo.

Vchod číslo 2

Pokud ve vás neklid vyvolává tmavé schodiště, znamená to, že jste člověk, který si rád dělá, co chce a miluje svobodu a nezávislost. Máte tedy strach, že tyto dvě věci ztratíte. Pokud se vidíte, jak jste z těchto schodů spadli, značí to také to, že se bojíte o své zdraví.

Vchod číslo 3

Jestliže se nejvíce obáváte vejít do ledové jeskyně, může to znamenat, že vám chybí rodičovské či přátelské pouto. Chybí vám pocit bezpečí a ze všeho nejvíce ke svému životu potřebujete lásku a společnost.

Pokud jste zvolili jiný vchod, tak pokračování testu naleznete na další stránce.

strana 1 / 2
Autor:
Publikováno: 22. 12. 2017 13:21 Nahlásit obsah
Loading...