Která z žen na obrázku je maminkou dítěte? Test, který o vaší osobnosti vypoví mnohé

Která z žen na obrázku je maminkou dítěte? Test, který o vaší osobnosti vypoví mnohé Zdroj: tapoos.com

Na internetu kolují spousty nejrůznějších testů, které mají odhalit naši povahu a charakter. My vám dnes přinášíme jeden opravdu velmi povedený, který ačkoliv se může zdát na první pohled jednoduchý, vyřešit jej dokáže jen málokdo.

V tomto testu se dají lidé rozdělit jen do dvou kategorií, podle toho, čemu dali přednost. Každý z nás si totiž na obrázku všimne něčeho jiného a každý z nás se také k něčemu jinému přiklání více. Na obrázku můžete vidět dvě ženy a hrající se dítě. Zkuste přijít na to, která z těchto dvou žen, je matkou onoho dítěte.

Zdroj: tapoos.com

Žena vlevo

Jestliže jste vybrali ženu sedící vlevo, vybírali jste jako většina lidí. Důvod? Tato žena vypadá starší a zralejší, což u mnohých vyvolává pocit, že právě ona musí být matkou. Jste kreativní osobnost, které ale neklade důraz na detaily. Jste přátelská osoba, která je velmi kreativní, tvůrčí a vždy se snaží pomoci druhým.

Bohužel však žena vlevo není pravou matkou dítěte.

Žena vpravo

Pokud jste vybrali ženu sedící vpravo, vybrali jste správně. Výzkumy totiž udávají, že hrající děti budou vždy natočeny ke své matce čelem, aby na ni viděly. Pohled této ženy je také orientovaný spíše k dítěti. Tímto výběrem o sobě také říkáte, že si všímáte i sebemenších detailů. Vše pro vás musí mít logické vysvětlení a kontrolovat své emoce vám nedělá problém. Jste spíše introvert, který se otevře jen opravdovým přátelům.

Autor:
Publikováno: 17. 4. 2018 10:15 Nahlásit obsah