Máte na svých dlaních písmeno X? Vlastní jej jen velmi výjimeční lidé!

Máte na svých dlaních písmeno X? Vlastní jej jen velmi výjimeční lidé! Zdroj: Shutterstock.com

Zadívejte se na své dlaně, přesněji na místo mezi čárou srdce a čárou hlavy. Pokud se vám v tomto místě vyskytuje písmeno X, je tento článek přímo pro vás!

Co písmeno X na dlaních znamená? V Indii se tradovalo, že lidé, kteří na obou dlaních vlastní tohle písmeno, bývají zpravidla chamtiví, ovšem postupem času se od této pověry ustoupilo a nyní se traduje něco naprosto odlišného.

Za dob Alexandra Velikého jeho rádci tvrdili, že právě díky písmenům X, které na obou dlaních měl, z něj bude největší a nejúspěšnější vojevůdce své doby. Z tohoto tvrzení vycházela i jedna univerzita v Rusku, která vliv písmena X zkoumala na dvou milionech respondentů po celém světě. Vědci se snažili rozluštit záhadu písmena X ve spojitosti s osudem a výsledky byly opravdu překvapivé.

Zdroj: guff.com Výsledky odhalily, že lidé, kteří na sobě nesou písmena X, jsou velmi úspěšnými lidmi, mezi které například také patří ruský prezident Putin nebo jeden z bývalých amerických prezidentů Abraham Lincoln.

Nositelé písmena X na dlaních jsou silní lidé, kteří dokážou své okolí velmi snadno ovlivnit a přesvědčit. Osud je k nim velmi milosrdný a to, co si umanou, se jim také vydaří. Ať se rozhodnou pro cokoliv, vždy budou úspěšní.

Tito lidé bývají velmi zajímavou osobností, která dokáže odhalit lháře a podvodníky. Mají velmi silně vyvinutou intuici a vědí, kdy se příležitosti chopit a kdy raději ustoupit. Bývají také velmi talentovaní a fyzicky zdatní. Oplývají silně vyvinutou schopností mluvit a komunikovat s lidmi. Nebojí se žádné výzvy, a pokud si získáte jejich důvěru, získáte tím pravého přítele na celý život.

Máte i vy na svých dlaních písmeno X? A sedí tento popis na vás? Podělte se s námi o názor v komentářích níže!

Autor:
Publikováno: 13. 11. 2017 15:02 Nahlásit obsah
Loading...