Obrázkový test: Která z žen je podle vás matkou tří dětí?

Obrázkový test: Která z žen je podle vás matkou tří dětí? Zdroj: Shutterstock.com

Ani tento týden jsme na vás nezapomněli a vytvořili pro vás další ze série obrázkových testů, které máte tolik v oblibě. Jak jistě dobře víte, obrázkové testy mají za úkol odhalit aspekty vaší povahy a osobnosti, o kterých jste třeba neměli do této doby ani tušení.

Zadání, stejně jako u předchozích testů, je velmi jednoduché – postačí, když si následující obrázek dobře prohlédnete. Na obrázku můžete vidět tři ženy, každá je něčím jiná a svým způsobem něčím zajímavá. A otázka zní – která z nich je podle vás matkou tří dětí?

Zdroj: blue.getmusc.download

Žena vlevo

Volba velmi často padla na ženu s blonďatými vlasy, která je úplně obyčejná, spíše až nenápadná. Pokud jste si ji vybrali i vy, značí to, že jste citlivá a romantická osoba, která se umí chovat galantně a podle způsobů. Jenže i přesto, že to může působit jako kladná vlastnost, ve vztazích to může být komplikace. Tato jemná stránka vaší povahy může vést k tomu, že neumíte řešit problémy a často se necháváte ovládat svým partnerem či partnerkou.

Žena uprostřed

Žena s bujným poprsím a hustými kadeřemi značí, že i vy jste atraktivní osoba, která je rozený extrovert. Milujete společnost, nebojíte se říct svůj vlastní názor, rádi se bavíte a to, co si usmyslíte, musíte mít - nejlépe hned. Jenže pozor na to, aby vaše zatvrzelost někoho spíše neodradila. Raději trochu polevte, nehrňte se do všeho po hlavě a své kroky si předem dobře rozmyslete.

Žena napravo

Jestliže je vysportovaná fitness žena pro vás tou, která je maminkou tří dětí, značí to, že jste spíše uzavřený introvert, který se se svými problémy často nesvěřuje, a to ani svým nejbližším. Problémy si nosíte hluboko zakořeněné v sobě a jen tak je nevypustíte ven, snažíte se totiž s nimi vypořádat sami, jenže to se vám může stát osudným. Zkuste projevit trochu důvěry k vašemu partnerovi či partnerce nebo rodičům a uvidíte, jak se vám rázem uleví a problémy budou vypadat menší.  

Autor:
Publikováno: 26. 10. 2018 10:31 Nahlásit obsah