Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Povaha ženy podle tvaru a objemu poprsí?

Povaha ženy podle tvaru a objemu poprsí?

Přemýšlet nad tím, jestli má tvar a velikost ženského poprsí nějakou spojitost s vlastnostmi a povahou jejich majitelky, by asi moc lidí nenapadlo. Vědci z americké univerzity v Hustonu se však touto otázkou zabývali a po několikaměsíčním výzkumu (na základě vzorku 5 000 žen z celého USA ve věku 18 až 30 let, které nemají plastickou operaci svého poprsí) došli k závěru, že tu spojitost je a podle poprsí se dá odhadnout povaha ženy. A jaké že jsou výsledky? To si můžete přečíst v tomto článku.

1. Ženy se středně velkým pevným poprsím s malými špičatými bradavkami směřujícími nahoru

Takto vybavené ženy bývají kruté a vypočítavé. Jsou chladné, ale umí snadno zahrát vášeň. Řídí se svým rozumem, emoce odsouvají stranou. Je pro ně důležité budování kariéry. Vše mají vždy plně pod kontrolou.

2. Ženy s mohutnými těžkými ňadry s výraznými tmavými bradavkami

Majitelky opravdu velkého poprsí nade vše milují svou rodinu a umí se o ni velmi dobře postarat. Vždy umí sjednat pořádek. Jsou věrné a oddané.

3. Ženy s velkým poprsím a výše umístěnými bradavkami směřujícími nahoru

Tyto ženy jsou náruživé a vášnivé, ale také vypočítavé.  Rády se obklopují luxusními věcmi a o svém životě mají zcela jasno.

4. Ženy s většími pevnými ňadry a velkými bradavkami směřujícími dopředu

Takto vybavené ženy bývají přátelské, hodné, věrné, ale také naivní a někdy tak trochu bez fantazie a kreativity. Jsou pečlivé a inteligentní. Sexu si dokážou pořádně užít, ale pouze pokud je spojený s láskou.

5. Ženy s velmi malými ňadry a ostrými bradavkami (skoro mužský hrudník)

Tyto ženy bývají upřímné a milé, ale pokud jim někdo ublíží, dokáží být pořádně zlé a pomstychtivé. Jsou hravé a rozverné, taktéž mohou být naivní.

6. Ženy s malými ňadry a bradavkami směřujícími od sebe

Majitelky takovéhoto typu poprsí jsou sebevědomé, úspěšné a jdou si za svým cílem i přes mrtvoly. Jsou velmi vášnivé, divoké a šikovné v posteli. Nedělá jim problém nevěra.

7. Středně velká prsa směřující lehce od sebe s výraznými špičatými bradavkami

Tyto ženy jsou velmi trpělivé, chápavé a vstřícné. Jsou také něžné. Mají moc rády děti a rodina je pro ně to nejdůležitější. Pokud jim někdo velmi ublíží, nikdy mu neodpustí.

Má tento výzkum v něčem pravdu?

Autor:
Publikováno: 25. 8. 2012 15:14 Nahlásit obsah