Test osobnosti – v klidu vyberte, které dítě podle vás rozbilo vázu

Test osobnosti – v klidu vyberte, které dítě podle vás rozbilo vázu Zdroj: brightside.me

Psychologie, to je věda, která se zabývá osobností člověka a vztahy mezi jednotlivci. Přemýšleli jste někdy nad tím, jak se může stát, že dva lidé s naprosto odlišnou osobností si jsou blízkými přáteli a naopak ti, kteří si jsou tolik podobní, se nesnáší? Tento test vám na tyto otázky odpoví.

Jediné, co budete muset udělat, je odpovědět na jednoduchou otázku. Když se podíváte na tento obrázek, zkuste říct, kdo rozbil vázu? Na obrázku nejsou viditelné žádné stopy ani jiné prvky, které by vám odpověď prozradily. Také je důležité zmínit, že zde není správná odpověď, přesto jedno z dětí, které jsou na obrázku vyobrazeny, musíte vybrat. A právě váš výběr toho o vás a vaší osobnosti spoustu prozradí.

Zdroj: brightside.me

Dítě A

Chlapec v červené mikině bývá velmi častou volbou. Ostatní se na něj dívají, on má hlavu v úklonu, jako by mu bylo líto to, co provedl. Avšak na druhou stranu to může být ten, na koho je vždy svalena vina a je tedy typickým obětním beránkem, na kterého všichni ukazují prstem, když není na první pohled zřejmé, kdo to udělal.

Možná je právě ale tohle dítě na obrázku znázorněno takto schválně, abychom si mysleli, že je viníkem, ale ve skutečnosti není. Jestliže jste zvolili tohoto chlapce, znamená to, že jste zodpovědná osoba, která si všímá detailů. Jste velmi opatrný člověk, který nevěří jen tak někomu.

Dítě B

Jako další možnost se nám nabízí dívka ve fialové. Vypadá jako nejstarší z dětí, možná jejich starší sestra. Na chlapce v červeném se dívá tak, že on je ten, kdo rozbil vázu, avšak může to být vítězný pohled nad tím, že matka nepřišla na to, že to ale byla ona.

Pokud je dívka vaší volbou, jste velmi svědomitá osoba. Věříte v porozumění a druhé nesoudíte. Hledáte spravedlnost a nesnášíte, když někoho zklamete. Nejste ten typ člověka, které by své přátele opouštěl. Dokážete si věci převést sám na sebe a jednáte vždy se zdravým rozumem.

Dítě C

Chlapec v zeleném je nejtajemnější z dětí. Své ruce má v kapsách a snaží se zamaskovat své emoce. Jen těžko můžeme odhadnout, na co právě myslí. Klidně to mohl být on, anebo také ne. Pokud jste jej vybrali, značí to, že své emoce umíte dobře skrývat a máte také osobnost vůdce. Jste vždy opatrní na lidi kolem vás, i když své obavy nedáváte znát. Věříte v to, že vaše názory jsou ty nejlepší a jen těžko je měníte.

Dítě D

Dívka s písmenem D se tiskne ke své matce, což může buďto znamenat, že se bojí následků, které za rozbití vázy přijdou anebo se jen snaží maminku uklidnit a vyhnout se tak vzteku, který kvůli rozbitému předmětu má.

Jestliže vaše volba padla na tuto dívku, znamená to, že jste zodpovědná a spolehlivá osoba. Jsou to vlastnosti, které vás činí úspěšným téměř ve všem, co v životě děláte. Každý den se snažíte být lepším člověkem a jiným lidem důvěřujete až příliš snadno.

Autor:
Publikováno: 23. 7. 2018 09:54 Nahlásit obsah