Víte, jaká je vaše silná stránka? Prozradí vám to tento jednoduchý test

Víte, jaká je vaše silná stránka? Prozradí vám to tento jednoduchý test Zdroj: twitter.com

Věděli jste, že to, jak byste uspořádali určité předměty v prostoru, dokáže prozradit o vašich schopnostech, talentu a dokonce i charakteru opravdu mnoho? Podle psychologů je to jeden z ověřených testů a my vám dnes jeden takový i přinášíme.

Přesněji vám tento test dokáže odhalit, jaké jsou vaše silné stránky. Je naprosto jednoduchý, stačí, když si představíte, že máte čtyři vejce a jedno prázdné plato, do kterého máte vejce dát. Jak byste je uspořádali?

Zdroj: twitter.com

Varianta A

Pokud byste vejce do plata umístili tak, jak je znázorněno na obrázku A, jste velmi kreativní a tvořivá osobnost. Nesnášíte nudu a stereotyp, proto z vás nejrůznější nápady jen srší. Dokážete dělat více věcí najednou bez sebemenšího problému či zaváhání.

Nemáte rádi složité a zdlouhavé věci, proto rádi vše zjednodušujete. Neradi se se svými blízkými hádáte, a tak jednou z vašich kladných vlastností je to, že dokážete kolem sebe vytvořit příjemnost atmosféru a harmonii.

Varianta B

V tomto případě u vás převládá logika a analytické myšlení. Vše musíte mít dokonale zorganizované a vše musí být na svém místě. Jste nesmírně pracovitý a vytrvalý člověk, který si jde hrdě za svým. Díky těmto vlastnostem z vás může být (možná dokonce již je) vynikající vedoucí a manažer, který svůj tým dokáže patřičně motivovat. Dokážete dělat věci rychle, avšak kvalitně, což z vás dělá nepostradatelného člena týmu.

Varianta C

Jestliže byste vejce uspořádali tímto způsobem, vaší silnou stránkou je přizpůsobivost. Dokážete se vypořádat téměř se vším, co vám přijde do cesty s naprostou lehkostí a grácií. Díky této vlastnosti vás rozhodí jen máloco a ve všem se snažíte vidět to dobré.

Varianta D

Nejvíce vám vyhovuje varianta D? V tom případě jste odhodlaný a rozhodný člověk, který přesně ví, co chce. Máte vrozené vůdčí schopnosti, které se odráží jak ve vašem soukromém životě, tak i v tom profesním. Za každé situace dokážete být maximálně soustředění. Příležitost dokážete cítit na kilometry daleko, jednoduše na to máte talent. Jste navíc sebevědomý člověk, který lehce získá vše, po čem touží a to je jedna z vlastností, pro kterou jste vzorem mnoha svých kolegů či podřízených.

Autor:
Publikováno: 12. 1. 2018 16:05 Nahlásit obsah