Výběr jednoho alchymistického symbolu prozradí, po čem ve svém životě toužíte opravdu nejvíce

Výběr jednoho alchymistického symbolu prozradí, po čem ve svém životě toužíte opravdu nejvíce Zdroj: takprosto.cc

Když má člověk na výběr z několika obrázků, ať už chce nebo ne, jeden jej vždy přitahuje o něco více, než ty jiné. Jinak tomu není ani v případě alchymistických symbolů a právě výběr jednoho, který vám je z nevysvětlitelných důvodu nejbližší, dokáže prozradit, co ve svém životě potřebujete nejvíce.

Pozorně se tedy podívejte na tyto alchymistické symboly, vyberte jeden, který se vám líbí, a přečtěte si, co váš výběr o vás vypovídá.

Zdroj: takprosto.cc

Lev

Lev, jakožto král zvířat, znázorňuje sílu, moc a nadvládu. Vypovídá to tedy o vás, že raději lidi řídíte, než to, abyste se museli podřizovat pravidlům jiných. Toužíte po tom, aby k vám lidé vzhlíželi, a za svými sny jdete naplno, což mnohdy znamená, že se přestanete dívat kolem sebe. Následně se cítíte vyčerpaní, jako kdybyste byli v kleci a vše těsně před cílem vzdáte. Ve svém životě potřebujete mít klid a harmoni. Nesnažte se tak o nadvládu, to vás jen zbytečně vysiluje.

Přesýpací hodiny

Jestliže vám byly přesýpací hodiny nejbližší, jde o pomyslné zastavení v čase. Stojíte na místě, ze kterého se nemůžete hnout a to vás drtí. Pravděpodobně jste v minulosti prošli velmi těžkým a složitým obdobím, které vás poznamenalo. To jediné, co v tuto chvíli ke štěstí potřebujete, je zapomenout na minulosti a podívat se budoucnosti přímo do očí. Soustřeďte se na pozitiva a pohněte se dál k lepším zítřkům.

Měsíc

Tento znak znázorňuje, že vás neustále trápí určité nevyřešené věci. Tím, že jste velmi emotivní člověk, se nedokážete těchto pocitů zbavit a musíte na tyto věci neustále myslet. Cítíte se jako svázaní, což vám nedá spát. Zkuste se těchto emocí zbavit, buďto vyřešením této situace anebo snahou o zapomenutí či alespoň vnitřní srovnání. Velkým pomocníkem jsou také vaši blízcí, kteří vás jistě rádi vyslechnou.

Klíč

Jste osoba, která je velmi silná a nespokojí se s málem. Milujete dobrodružství, jste zvídaví a rádi objevujete cokoliv nového. Klíč, který jste vybrali, znázorňuje otevření nových dveří ve vašem životě. Pravděpodobně toužíte po něčem novém, tak směle do toho. Cestujte, poznávejte, změňte svůj život styl – to je to, po čem toužíte nejvíce!

Znak Fatimy

Jestliže váš výběr padl na znak Fatimy, jste člověk, který je plný obav. Bojíte se sami o sebe, o své blízké a máte neustále pocit, že jste v nebezpečí a že vám něco hrozí. Každý den prožíváte pocity strachu a obav. Znak neboli ruka Fatimy znázorňuje ochranu a vyjadřuje, že především spása nad vašimi problémy tkví ve vašich rukách. Se svými strachy se musíte vyrovnat sami, jedině tak můžete najít harmonii a klid.

Autor:
Publikováno: 14. 5. 2018 10:46 Nahlásit obsah