Způsob, jakým mačkáte zubní pastu, vypoví mnohé o vašem charakteru. Vyberte z pěti možností

Způsob, jakým mačkáte zubní pastu, vypoví mnohé o vašem charakteru. Vyberte z pěti možností Zdroj: shutterstock.com

Kdo by tomu řekl, že způsob, jakým člověk mačká zubní pastu, dokáže vypovědět dost o jeho povahových vlastnostech. Jsou to právě rutinní činnosti a jejich přístup k nim, které nás též definují, ať už si to uvědomujeme, či nikoliv.

Podle psychologů až 40% našeho jednání není výsledkem našeho vědomí, ale pouze našich návyků. Ty vykonáváme skrze podvědomí, tedy dle vlastní osobnosti. To dokáže vypovědět hodně o naší povaze a současném duševním stavu.

Poznejte více sami sebe podle toho, jaký způsobem mačkáte zubní pastu z tuby. Vyberte jednu z následujících pěti možností.

Mačkání odzadu směrem dopředu

Zdroj: brightside.me Jste velmi spořivý a klidný člověk. Vážíte si lidí a věcí kolem vás. Jste perfekcionista a nerad plýtváte zdroji, abyste zužitkovali vše na maximum. Tvrdě pracujete a svoji práci berete zodpovědně, z čehož vyplývá, že se na vás lidé mohou spolehnout. Taktéž máte vždy doma řádně uklizeno a organizovaný život vám není rozhodně cizí.

Mačkání ze středu

Zdroj: brightside.me Jste realistický a aktivní člověk, obvykle trochu ve spěchu. Nejste sice nejvíce spořádaný člověk, ale pokud jde do tuhého, umíte se vzchopit a dát věci zase do pořádku. Jste společenský typ, máte hodně přátel a rád chodíte mezi lidi. Víte, jak si se životem poradit a jste emočně stabilní.

Mačkání v přední části

Zdroj: brightside.me Jste velmi neústupný a jdete si tvrdě za svým cílem. Máte sklony k pesimismu, což souvisí s tím, že příliš nedůvěřujete lidem. Spoleháte se hlavně sami na sebe a máte se hodně rádi. Dejte si ale pozor na sobecké chování a manipulaci ostatních.

Mačkání zachovalým způsobem

Zdroj: brightside.me Jste spíše snílek, osamělý a kreativní. Někdy to vypadá, že žijete jen ve svém vlastním uzavřeném světe. Jste též citlivý, jemný, bezstarostný, ohleduplný a tolerantní. Rád trávíte čas pouze sám se sebou, ale zároveň vám nevadí podělit se o vlastní myšlenky a nápady s ostatními.

Mačkání bez systému

Zdroj: brightside.me Umíte vidět svět v jiném světle, máte až uměleckou duši. Jste schopný najít krásu i v tom nejmenším a nejnenápadnějším detailu. Může vám dělat problém být vždy dochvilný a řádně upraven. Jste velmi optimistický člověk a vaše mysl je otevřená všemu. Pravděpodobně jste také náchylní k častým výkyvům nálad.

Jak vlastně mačkáte pastu vy? Zjistili jste o sobě něco nového? Napište nám do komentářů.

Autor:
Publikováno: 10. 7. 2018 07:00 Nahlásit obsah
Loading...