Tvoření z počátku vůbec nevypadá jako výsledný produkt. Na konci videa budete žasnout!

Chcete k slavnostní události připravit něco extra speciálního, co vaše blízké naprosto ochromí radostí? Tak to dnes čtete správný článek. Dnes si na paškál vezmeme pečení dortu. Ne jen tak obyčejného dortu, ale famózně duhového s překvapením uvnitř! Výsledek vás dostane do kolen. Něco takového jste ještě neviděli!

Celý postup začíná vykrajováním srdíček z předpečeného duhového korpusu. Z těchto vykrojených srdíček posléze vytvoříme v pečicí formě řadu, která bude tvořit základ dortu. Tím však rozhodně nekončíme. V pečicí míse rozetřeme vrstvu těsta, která bude tvořit spodní korpus dortu.  Do této upečené hmoty naneseme pruh těsta čerstvého, které bude sloužit jako záchytný bod pro vykrajovaná srdíčka v řadě. Dále na řadu srdíček naneseme zbylé množství těsta, aby se vrstvy zarovnaly.

Tento výtvor dáme péct do trouby. V tomto bodě ještě ale není dort hotový. Zbývá však jen poslední krok, který vám utajíme. Podívejte se s námi na video se zázračným výsledkem! 

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Publikováno: 21. 3. 2017 09:21 Nahlásit obsah