Abyste neměli Vánoce pod psa: Tyto nápady ochrání váš vánoční stromeček před domácími mazlíčky

Abyste neměli Vánoce pod psa: Tyto nápady ochrání váš vánoční stromeček před domácími mazlíčky Zdroj: Shutterstock.com

Jestli máte doma psa nebo kočku, jistě víte, o čem je řeč. Vánoční stromečky s houpavými a třpytivými ozdobami jsou pro ně jedním velkým lákadlem. Pokud jsou tato chlupatá čtyřnohá stvoření temperamentnější a necháte je u stromečku na chvíli bez dozoru, problém je na světě! Abyste se vyhnuli vánoční katastrofě, zkuste se inspirovat těmito nápady.

Vánoce: Velká výzva pro majitele psů a koček

Užít si v poklidu vánoční svátky a přitom mít doma temperamentního psa nebo kočku je pro mnohé z nás opravdu velká výzva. Tito roztomilí domácí mazlíčci dokážou zlikvidovat nádherně nazdobený vánoční stromeček během mrknutí oka. 

Rozbité ozdoby, převržený stromeček nebo dokonce rozcupované vánoční dárky jsou můrou každého z nás, a to hlavně na Štědrý den. Aby stromeček nevypadal na konci svátků po nájezdech chlupatých stvoření jako nevzhledné koště, není od věci realizovat pár chytrých preventivních opatření.

Jak na zabezpečení vánočního stromečku: Zkuste tato geniální a zároveň velmi jednoduchá řešení

Po zkušenostech z předchozích let si spousta majitelů psů a koček opět říká, že jim jejich chlupatá stvoření tentokrát Vánoce rozhodně nepokazí. Abychom je podpořili, zapátrali jsme na internetu a našli spoustu geniálních řešení na zabezpečení vánočního stromečku. Klidně se jimi zkuste inspirovat. Možná, že díky těmto nápadům budete mít příjemnější Vánoce i vy!

Galerie Zabezpečení vánočního stromečku před domácími mazlíčky Zabezpečení vánočního stromečku před domácími mazlíčky Prohlížet galerii

Autor:
Publikováno: 12. 12. 2018 09:55 Nahlásit obsah