Brazilská dvojčata oslavila sté narozeniny v netradičním stylu: Sérií roztomilých fotografií

Brazilská dvojčata oslavila sté narozeniny v netradičním stylu: Sérií roztomilých fotografií Zdroj: Boredpanda.com

Sto let je opravdu požehnaným věkem. Ještě neobvyklejší je, když sto svíček na dortu společně sfouknou rovnou dvojčata. Sté narozeniny nedávnou oslavily brazilské sestry Maria Pignaton Pontin a Paulina Pignaton Pandolfi. Tato dvojčata, o kterých brazilské televizní štáby často točí reportáže, své kulaté výročí podala velmi vtipným způsobem.

Sestry-dvojčata Maria Pignaton Pontin a Paulina Pignaton Pandolfi využily nabídky brazilské fotografky Camily Limy, která pro ně k jejich stým narozeninám uspořádala profesionální dvouhodinové focení s vizážisty a stylisty. A že se fotky vyvedly! Čiší z nich sesterská láska, životní elán a optimismus.

Autorka těchto roztomilých fotografií se přiznala, že se o Marii a Paulině dozvěděla z televize. Fotografka, která často fotí starší páry jako inspiraci pro mladé, ani chvíli neváhala a příležitost nafotit stoletá dvojčata si rozhodně nenechala ujít. „Věděla jsem o jejich existenci a rozhodla jsem se jim dát dárek prostřednictvím této série fotografií. Jsou krásné a moc roztomilé! Nikdy jsem se nesetkala s nikým takto starým, zvlášť s dvojčaty ne,“ přiznává brazilská fotografka Camila Lima.  

Galerie Dvojčata Dvojčata Prohlížet galerii A že si sestry focení užívaly! Byly obskakovány vizážisty, maskéry a stylisty. Tým kolem nich dělal vše pro to, aby pro ně focení bylo příjemným zážitkem a necítily se během něj unavené. 

„Marii a Paulině se focení moc líbilo. Byly šťastné a spokojené,“ dodává brazilská fotografka. Ta ještě při focení této série netušila, že ze snímků dvojčat se posléze stane hit internetu. Do dnešní doby snímky z autorčina facebookového profilu sdílelo víc než sto tisíc uživatelů.

Maria a Paulina mají obrovskou rodinu, se kterou přirozeně oslavily i své významné jubileum. Maria je matkou pěti dětí, má dvanáct vnoučat a sedm pravnoučat. Paulina má zase šest potomků, devatenáct vnoučat a šestnáct pravnoučat.

Autor:
Publikováno: 28. 6. 2017 11:05 Nahlásit obsah