Jak originálně oznámit těhotenství? Připravte nejbližším ten nejkrásnější vánoční dárek

Jak originálně oznámit těhotenství? Připravte nejbližším ten nejkrásnější vánoční dárek Zdroj: Shutterstock.com

Když se dozvíte, že ve vás roste nový človíček, je to pro vás s partnerem asi ten nejkrásnější okamžik na světě. Pokud si tuto radost nechcete nechat pro sebe a toužíte se o ni podělit i s nejbližšími, můžete to udělat velmi neotřelým způsobem. Jak tedy originálně oznámit těhotenství? Ideální čas nastává zrovna teď o Vánocích!

Originální oznámení těhotenství: A ostatním spadne brada

Nemáte ráda nudu? Oznámit, že ve vás roste nový život, můžete svému partnerovi, rodině a přátelům velmi kreativním a zábavným způsobem i během vánočních svátků. Z toho, jak jim podáte zprávu o svém těhotenství, jim zaručeně spadne brada. Jestli vás zrovna nic nenapadá, inspirujte se originálními vánočními oznámeními, které vymyslely už maminky před vámi!

Těhotenství jako nejkrásnější vánoční dárek

Připravte svému partnerovi nebo budoucím prarodičům pod stromečkem ten nejkrásnější vánoční dárek: Originální oznámení o tom, že čekáte miminko. Součástí balíčku může být pár pletených dětských botiček, dřevěné letadélko nebo třeba malý houpací koník. K předmětu můžete připojit i originální vzkaz, který chytne za srdce.

Zdroj: Shutterstock.com Oznámení o novém přírůstku do rodiny může být přímo součástí vánoční ozdoby. Třeba tak, jako to udělala maminka v následujícím případě.

Zdroj: Pinterest.com Upozornění: Jen vy znáte svého partnera nejlíp a dokážete odhadnout, jakým způsobem bude po rozbalení dárečku reagovat. Jestli víte, že si miminko přeje už dlouho, bude na Štědrý večer skákat štěstím doslova dva metry vysoko!

Zdroj: Pinterest.com

Oznámení těhotenství jako součást vánočního přání

Následující období vám hraje pořádně do not. Jistě každoročně vytváříte vánoční přání, která posíláte mailem, tisknete nebo zveřejňujete na sociální síti. Proč byste do něj "nenápadně" nepřipojila zkazku o tom, že jste těhotná?

Zdroj: Pinterest.com Pokud nejste pověrčivá a chcete do světa roztroubit i čerstvé těhotenství, inspirovat se můžete i tímto vtipným ultrazvukovým vzkazem.

Zdroj: Pinterest.com

Autor:
Publikováno: 4. 12. 2018 09:26 Nahlásit obsah