Last minute vánoční dárky pro děti

Last minute vánoční dárky pro děti Zdroj: agatinsvet.cz

Vánoce už klepou na dveře a vy ještě nemáte všechny dárečky? Nevadí, žádnou paniku. Poradíme vám, jak vybrat dárky pro dětičky v každém věku!

Nejlepší dárečky pro nejmenší

Vybírání hraček pro roční dítě není žádná sranda. Všichni se budou předhánět, kdo pořídí tu nejstylovější, nejkrásnější a vůbec nejúžasnější hračku. Dítko pak bude sedět před hromadou hraček a stejně si každou zvlášť neužije. Proto se nenechte strhnout a raději kupte menší počet hraček, ale o to kvalitnějších. Sledujte, pro jak staré děti je daná hračka vhodná a dejte přednost hračkám, které jsou určeny pro rozvoj dítěte. Trefou do černého jsou maňásci, dřevěné hračky pro děti, hračky do vody a leporela. Velké oblibě se těší také Montessori hračky.

Zdroj: agatinsvet.cz

Tipy pro holky

Málokterá holčička by se nechtěla alespoň na den stát princeznou. Kouzelná hůlka, kočárek, panenka, dětské šminky či pestrobarevný poník jsou jasnou trefou do černého. I tak se ale předem poraďte s rodiči – třeba zrovna jejich dívenka neholduje typicky holčičím věcem a dá přednost autodráze, meči nebo jiné hračce, kterou byste koupili spíš klukovi.

Tipy pro kluky

Každý muž, i když třeba ještě sám není otcem, si zaručeně vzpomene, jaké hračky v dětství miloval. A přestože dnes děti vyrůstají s technologiemi, které v jeho dětství neexistovaly, dnešní kluci se budou radovat ze stejných hraček. I tak si ale zkuste zjistit, zda má ratolest, pro kterou sháníte dárek, nějakého oblíbeného superhrdinu, Pokémona nebo herce. Tatrovka, rytířský meč, dres oblíbeného sportovce či dřevěná vláčkodráha z módy ale nikdy nevyjdou.

Autor:
Publikováno: 18. 12. 2017 11:35 Nahlásit obsah
Loading...