Pozoruhodná rodinná proměna: matka se stala otcem a syn dcerou

Pozoruhodná rodinná proměna: matka se stala otcem a syn dcerou Zdroj: Foto: Boredpanda.com

Corey Maison už v 11 letech věděl, že se chce stát dívkou, ale měl strach z reakce svých rodičů. Netušil ovšem, že po změně pohlaví touží také jeho matka Erica. O čtyři roky později se oba dva vyrovnali se svou genderovou identitou. Stali se tak pozoruhodnou dvojkou: dcerou a otcem, kteří se nebáli uskutečnit svůj vytoužený sen, tedy změnu pohlaví.

Eric (dříve Erica), který měl pocit, že se narodil v těle opačného pohlaví, celý život toužil po přerodu ženy v muže. Sílu k uskutečnění tohoho snu v sobě našel až tehdy, když sledoval svého jedenáctiletého synka Coreyho, kterak se z něj stává mladá dívka, kterou se ostatně cítil vždy být.

Zdroj: Borenpanda.com

Jak Eric, tak Corey se nejprve obávali toho, co jejich vnitřní identitě řekne rodina. Měli strach, že nejbližší jejich transsexualitu tvrdě odsoudí. Erica se ještě jako žena-matka bála hlavně toho, jak na její přerod v muže bude reagovat její manžel a děti. 

Zdroj: Boredpanda.com Po roce náročných rozhovorů s celou rodinou, terapii testosteronem a dvojité mastektomiii se nakonec z Ericy stal muž Eric. A podle svých slov toho rozhodně nelituje. Eric se prý v ženském těle cítil velmi nepohodlně, a dokonce nenáviděl dobu, když byl těhotný.

Zdroj: Boredpanda.com Životní příběh Corey a Erica se stal nedávno součástí speciálního seriálu National Geographic zvaného Gender Revolution, který natočila reportérka Katie Couricová. "Jdou opačným směrem, ale cestou ke svému pravému já," řekla reportérka o neobvyklém životním rozhodnutí Erica a Corey.

Autor:
Publikováno: 4. 1. 2018 10:07 Nahlásit obsah
Loading...