Rodiče se podělili o fotky z rodinných alb: Z příchodu mladšího sourozence nejsou jejich děti vůbec nadšené

Rodiče se podělili o fotky z rodinných alb: Z příchodu mladšího sourozence nejsou jejich děti vůbec nadšené Zdroj: Shutterstock.com

Snad každý rodič si přeje, aby se jeho děti měly vzájemně rády a dobře spolu vycházely. Pokud však dítě žije delší dobu jako jedináček a do jeho života nově vstoupí mladší bráška nebo sestřička, nemusí být z této náhlé životní změny vůbec nadšené. Tuto skutečnost dokazují i fotky z rodinných alb, o které se rodiče podělili s ostatními na internetu.

S příchodem mladšího sourozence nastává obrovská životní změna

Na tom, že jejich starší potomek svého mladšího sourozence během prvního setkání nepřijal vůbec s otevřenou náručí, se shoduje spousta rodičů. Dítě, které žilo řadu let samo bez sourozence, si přeci jenom zvyklo na to, že se o pozornost svých rodičů nemusí s nikým dělit. S příchodem mladšího brášky či sestřičky však pro něj nastává změna, kterou musí nejprve vstřebat.

Některé děti jsou ze sourozence nadšené, jiné nikoliv

Některé děti jsou z narození nového člena své rodiny nadšené a mají velkou radost z toho, že se konečně dočkaly milovaného sourozence. Jak ovšem můžete vidět na spoustě fotek z rodinných alb, jež rodiče zveřejnili na internetu, z prvního setkání se svým mladším bráškou či mladší sestřičkou nebyly některé děti vůbec unesené. Působily naopak bez zájmu, nebo dokonce rozmrzele.

I malým dětem zkrátka trvá, než si zvyknou na to, že už nejsou u svých rodičů na prvním místě a že se o ně musí s někým dalším dělit. Prohlédněte si následující fotogalerii, která zachycuje, jak některé děti prožívaly první setkání se svým mladším sourozencem. A jak toto první setkání probíhalo u vás?

Galerie První setkání s mladším sourozencem První setkání s mladším sourozencem Prohlížet galerii

Autor:
Publikováno: 11. 6. 2020 14:00 Nahlásit obsah