Žena vtipně a upřímně zdokumentovala trnitou cestu těhotenstvím

Žena vtipně a upřímně zdokumentovala trnitou cestu těhotenstvím Zdroj: Boredpanda.com

Maye Vorderstrassové doslova lezlo krkem, jak idylicky je těhotenství zobrazováno v médiích a na sociálních sítích. Rozhodla se proto, že světu vtipným a hlavně upřímným způsobem ukáže skutečné pocity, které žena během těhotenství zažívá. S rostoucím bříškem se začala pravidelně fotit na Instagram a za to, co skutečně prožívá, se rozhodně nestydí.

Maya Vorderstrassová po porodu svého prvního dítěte zjistila, že je opět těhotná, což pro ni bylo jedno obrovské překvapení. Znovu se měla trápit hormonálními výkyvy, změnami chutí a nálad, zase měla řešit rostoucí bříško, křečové žíly i opuchlé nohy... Doslova ji už štvalo, jak idylicky se ostatní "těhulky" prezentují na sociálních sítích. Proto se rozhodla, že ostatním ukáže, že těhotenství není rozhodně procházka růžovým sadem.

Ti, kteří už doma děti mají, jí jistě dají za pravdu. Těhotenství pro mnohé ženy neznamená to nejkrásnější období života, ale opravdové utrpení. Je ale pochopitelné, že radost z nového života tyto negativní pocity později převáží.

Jak jste na tom, dámy, byly vy, když jste byly těhotné?

Galerie Skutečné pocity během těhotenství Skutečné pocity během těhotenství Prohlížet galerii

Autor:
Publikováno: 21. 2. 2018 10:02 Nahlásit obsah
Loading...