Christine McConnell a její děsivé dorty

Christine McConnell a její děsivé dorty

Všestranně talentovaná Christine McConnellová pochází z Los Angeles a domácnost sdílí se třemi kočkami. Na první pohled vypadá jako hospodyňka z amerického filmu 50. let. Tomu by napovídaly i její koníčky: Miluje šití, nadýchané sukně, pečení a tvoření všeho druhu. Všechny její výtvory však spíše než domáckou idylu evokují přízraky z tvorby Tima Burtona. Sbíhají se vám sliny, nebo byste nejradši utekli na míle daleko? A nebo obojí...?

Christine McConnellová (32) je vyučenou stylistkou, kromě toho fotí a někdy i sama pózuje. Celá tato fotografie a vše na ní obsažené je čistě její práce, od modelingu, stylingu, šatů, úpravy všech předmětů (kromě starožitného křesla), až po zachycení snímků a následnou fotomanipulaci.

Péct se však Christine naučila sama, mimo jiné s pomocí YouTube videí a k pečení nepoužívá žádné speciální pomůcky či ingredience. Christine však nepeče obyčejné dorty, koláče či muffiny. Mezi její výtvory patří pavouci, vetřelci či monstra, jejichž mnohdy křehká těla vznikají po částech, které jsou po upečení slepovány karamelem... Christine McConnellová dokonce upekla i dort v podobě domu svých rodičů. To vše je 100% jedlé a pokud to chutná stejně úžasně, jako vypadá, smekáme! I přesto, že si nejsme jisti, zda bychom sebrali odvahu k zakrojení... Posuďte sami.

strana 1 / 6
Autor:
Publikováno: 14. 7. 2014 00:00 Nahlásit obsah