Kategorie Top 10

Článek
Paralýza i halucinace. Co všechno se vám může stát během spánku?
Paralýza i halucinace. Co všechno se vám může stát během spánku? Spánek je pro lidské tělo nezbytný a má zásadní vliv na naše zdraví i psychickou pohodu. Ač se na první pohled může zdát, že se jedná o vcelku nezajímavou činnost, při které jen čerpáme novou energii, můžou se nám během ní přihodit velmi zajímavé věci.
Článek
Nejmenší člověk nebo auto? Podívejte se na nejmenší věci světa
Nejmenší člověk nebo auto? Podívejte se na nejmenší věci světa Říká se, že na velikost nezáleží a že větší neznamená vždy lepší. Ač není jisté, zda to platí vždy o všem a za každých okolností, vy si nyní můžete udělat názor sami. Podívejte se na deset nejmenších věcí na světě.
Článek
Opravdu Einstein propadl z matematiky? O těchto věcech vám ve škole neřekli
Opravdu Einstein propadl z matematiky? O těchto věcech vám ve škole neřekli Škola je místo, ze které si většinou odnášíme poměrně slušnou zásobu znalostí. Často se však stává, že studenti vezmou informaci z učebnice jako neotřesitelný fakt a dále už o ní nepřemýšlejí. Až mnohem později pak zjistí, že pravda může být maličko jiná. Stále si myslíte, že žárovku vynalezl Edison? Tak to vás asi vyvedeme z omylu.
Článek
No tohle! Šokující milostné tradice z celého světa
No tohle! Šokující milostné tradice z celého světa Na celém světě existuje nespočet kultur, jejichž tradice se od sebe často liší. Nejvíce nás dokážou šokovat ty milostné. Na rozdíl od naší kultury, kterou utvářelo přísné křesťanství, se africké, či asijské kultury s puritánstvím rozhodně hlavu nedělají. Připravili jsme pro vás osmičku milostných tradic z celého světa, které vás dozajista překvapí.
Článek
10 nejhorších bolestí na světě. Zažili jste je taky?
10 nejhorších bolestí na světě. Zažili jste je taky? Bolest je přirozená součást našeho života. Je to způsob, jak nám naše tělo může dát vědět, že s ním není něco v pořádku. Jaké jsou ale nejhorší bolesti, kterými si může člověk projít? Mrkněte se na dnešní video.
Článek
10 fotek pejsků, které působí jako to nejlepší antidepresivum
10 fotek pejsků, které působí jako to nejlepší antidepresivum Pokud máte zrovna špatnou náladu nebo prožíváte mizerný den, tak zde jste na správném místě. Pokud máte náladu dobrou, následující fotky vás potěší určitě též, a dokonce vaši náladu vylepší.
Článek
10 fotek, které vypadají jako z Photoshopu, ale jsou zcela skutečné
10 fotek, které vypadají jako z Photoshopu, ale jsou zcela skutečné Všichni jsme na internetu narazili na spoustu fotek, u kterých jsme se na chvíli pozastavili a následně vyhodnotili, že prostě nemohly vzniknout jinak než jistou dodatečnou úpravou v postprodukci. Jsou tu ale i fotky, které se zdají být tohoto charakteru, ale jsou zcela skutečné.
Článek
10 pracovních profesí, kde pracuje nejvíce nevěrných žen!
10 pracovních profesí, kde pracuje nejvíce nevěrných žen! Tento průzkum se dělal mezi více než pěti tisíci ženami, které byly svým manželům někdy nevěrné. Výsledky jsou velmi překvapivé!