Účesy pro krátké vlasy! Co letí letos na podzim?

Účesy pro krátké vlasy! Co letí letos na podzim?

Už vás otravují vaše dlouhé vlasy? Trápíte se každé ráno s jejich úpravou? Možná je na čase se s nimi rozloučit! Než ale vyrazíte a necháte si svou dlouhou hřívu ostříhat, podívejte se, co se vůbec zrovna nosí. Letošní podzim bude velice odvážný, nebojte se změny a zkuste být odvážná taky! Méně vlasů přece neznamená méně možností. Máme pro vás pár tipů, jak si s krátkým sestřihem poradit.

Mokrý vzhled

Jeden z letošních hitů! Je to úplně prosté a výsledek vypadá neuvěřitelně. Stačí si do vlasů nanést větší množství gelu, oleje, nebo pěnového tužidla. Vlasy můžete učesat dozadu nebo je „ulíznout“ na jeden či druhý bok, podle toho, na co jste zvyklá. Polud už máte vlasy trošku delší, ze zbytku udělejte třeba malý drdůlek.

Rozcuchejte se!

Co by mohlo být jednodušší? Spousta žen a slečen s dlouhými vlasy by daly cokoli za to, aby se nemusely ráno zdržovat s úpravou dlouhých vlasů a jít do práce neučesané. Vy můžete! Ideální je sáhnout po tzv. hlíně na vlasy. Tato hmota se vyrábí z kaolínového jílu a vytvoříte s ní perfektní rozcuch s matným efektem. Stačí si opět nanést trochu do dlaně a během chvíle docílíte mladistvého a taky sexy vzhledu!

Stříhat či nestříhat?

Jedno z nejhorších životních období pro ženu - období mezi krátkými a dlouhými vlasy. Účes začíná dorůstat a je prostě takový „nějaký“. Co teď s tím? No přece zase ostříhat! Jedním z hitů příštího roku jsou mimo jiné ofiny, a to jak rovné, tak i pěkně střapaté. Nebojte se změny a zvýrazněte kontury vašeho obličeje. Pokud jste ještě odvážnější, vezměte do ruky nůžky sama a vytvořte si ofinu pořádně zubatou. Ani ta totiž v kolekcích kadeřnických salónů na rok 2013 nechybí.

Známka punku!

Nejste zrovna fanouškem punkové muziky? Nevadí! I když nemáte piercingy po celém těle, nebo nenosíte křivák, nechte se inspirovat! Vezměte do ruky hřeben a lak na vlasy a vykouzlete si na hlavě pořádné číro. Vyčesané vlasy jsou totiž opět v kurzu. Pomocí gelu nebo vosku na vlasy můžete opět dodat vašemu účesu mokrý efekt.

Výtvarná výchova

Už vás nebaví pořád vymýšlet nějaké nové střihy? Pohrajte si s barvou! Kolekce podzim/zima na rok 2012/2013 totiž vstupují na mola s celou škálou pastelových odstínů. Nyní se tedy můžete vyřádit nejen na oblečení, ale taky na vlasech! Je libo růžovou, fialovou či tyrkysovou? Jen do toho, vše je povoleno!

Autor:
Publikováno: 29. 8. 2012 22:11 Nahlásit obsah