Tyhle účesy na nás muži nesnášejí. A přesto je rády nosíme

Tyhle účesy na nás muži nesnášejí. A přesto je rády nosíme Zdroj: Shutterstock.com

Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. A platí to i v případě rozdílného pohledu na ženské účesy. Ne každý střih, který se nám líbí, totiž přijde mužům atraktivní. A některé účesy vyloženě nesnášejí. Mužům zkrátka připadají nejvíc sexy rozpuštěné dlouhé a husté vlasy. Naopak za následující účesy by vás rozhodně nepochválili.

Hustá ofina k obočí

Zdroj: Shutterstock.com Kolikrát jste si chtěla ozvláštnit účes a zastřihla jste si hustý pramen vlasů do rovné ofiny, která vám sahala mírně nad obočí? I když nám hustá ofina přijde děsně trendy, muži to mají jinak. Upřednostňují raděni jemnou ofinku nebo patku na stranu.

Příliš krátké vlasy

Zdroj: Shutterstock.com Krátké vlasy nám připadají trendy a navíc jsou velmi pohodlné na údržbu. Jenže většina mužů s námi tenhle pohled na věc nesdílí. Ženy s krátkými vlasy nejsou pro muže příliš atraktivní, navíc se domnívají, že ženám velmi krátké střihy ubírají na ženskosti. Mužské pokolení zkrátka miluje elegantnější účesy.

Vlasy svázané do ledabylého drdolu

Zdroj: Shutterstock.com Také tento účes nám přijde velmi pohodlný. Ráno prostě stačí sepnout vlasy do drdolu a jít do školy nebo do práce. Ač si myslíme, že nám to sluší, muži tento účes moc nemusí. Podle nich působí neupravěně a odfláknutě a také mají za to, že žena, která zrovna ledabylý drdol má, si prostě zapomněla umýt vlasy.

Natupírovaný účes

Zdroj: Shutterstock.com Natupírované vlasy byly poznávacím znamením hvězdné zpěvačky Amy Winehouse. Jenže třeba s takovým natupírovaným drdolem v reálu před muži moc nezazáříte. Natupírované vlasy na ně působí dost uměle a považují je za něco staromódního, co se nosilo v sedmdesátkách. 

Přehnaně barevné vlasy

Zdroj: Shutterstock.com S vlasy rády experimentujeme, i co se barev týče. Kromě klasických odstínů se rády pouštíme i do modré, fialové nebo růžové. Hair stylisté by zaplesali, jenže obyčejní muži jsou v tomto ohledu konzervativnější a preferují spíš barevnou střídmost.

Autor:
Publikováno: 15. 8. 2018 11:38 Nahlásit obsah