Tyto dívky se odhodlaly razantně změnit svůj účes. Jejich proměny jsou úžasné

Tyto dívky se odhodlaly razantně změnit svůj účes. Jejich proměny jsou úžasné Zdroj: brightside.me

Odhodlat se k výraznější změně účesu je pro ženy vždy náročné a nezřídka tak spojují návštěvu kadeřníka i s dalšími důležitými změnami v jejich životě. Tyto dívky si tak s přicházejícím jarem dodaly odvahy a rozhodly se pro změnu. Jejich proměny jsou neuvěřitelné.

Odhodlat se ke zkrácení vlasů je pro ženu vždy velmi důležitý a nelehký krok. Dlouhé vlasy přeci rostly dlouhé roky a bývá to ta největší ženská chlouba. Někdy se však v životě odehrají určité situace, při nichž ono zkrácení znázorňuje pomyslnou změnu či nový začátek, například rozchod s milovanou osobou, nová práce, nový životní styl.

S myšlenkou zkrácení vlasů si snad pohrávala alespoň jednou za život každá z nás. Ačkoliv máme z tohoto kroku oprávněné obavy, v mnoha případech se ukáže, jak změna účesu dané ženě prospěla nejen, co se týče vzhledu, ale také kvality vlasů.

Nyní jsou velkým trendem delší mikáda, avšak v galerii uvidíte i ženy, u kterých je zkrácení mnohem razantnější a od nás si tyto ženy zaslouží palec nahoru za svou odvahu a především za to, jak sexy dokážou krátké vlasy nosit.

Galerie Proměny žen, které zkrátily své dlouhé vlasy Proměny žen, které zkrátily své dlouhé vlasy Prohlížet galerii

Autor:
Publikováno: 14. 5. 2018 08:00 Nahlásit obsah