MAH

Uživatelka

Autorovy příspěvky (7)

Článek
Jak začít běhat: Tipy a rady na běhání pro úplné začátečníky
Jak začít běhat: Tipy a rady na běhání pro úplné začátečníky Jaro je tu a příjemné slunné počasí nás láká nazout sportovní obuv a vyběhnout do parku či do lesa. Spousta nových běžců nadšeně vyráží s dobrými úmysly a ambiciózními cíli, ale jejich zájem brzy opadává, ačkoliv je běhání jedním z nejlevnějších a nejdostupnějších sportů.
Článek
Zaměřeno na vztahy: Víte, jaké chyby dělají ženy ve vztahu?
Zaměřeno na vztahy: Víte, jaké chyby dělají ženy ve vztahu? Není ani tak důležité, co ženy dělají, jako to, co by dělat neměly. Máte problém ve vztahu? Nerozumíte si s partnerem? Možná děláte některou z následujících chyb.
Článek
Existuje osudová láska?
Existuje osudová láska? Ohledně lásky a vztahů bylo provedeno již mnoho výzkumů. Dozvěděli jsme se z nich například, že pro vztah je kritický první, třetí a pátý rok. Nebo že zátěžovou zkouškou vztahu je prvních deset let a takový vztah pak už přežije vše. Co ale je osudová láska? A co je to vůbec osudová láska?
Článek
Přírodní všeuměl: ricinový olej
Přírodní všeuměl: ricinový olej Naše doba zažívá boom domácích léčiv. Znovu se vracíme k radám od našich babiček, využíváme léčivou sílu bylinek a zavrhujeme chemické preparáty, které se dají levně a snadno nahradit přírodními produkty. Jedněmi z takových jsou za studena lisované oleje a my se dnes podíváme na ricinový.
Článek
Protikvasinková dieta, účinný lék na chronickou kvasinkovou infekci
Protikvasinková dieta, účinný lék na chronickou kvasinkovou infekci Netušíte, co se skrývá pod pojmem kvasinková infekce? Pak patříte mezi ty šťastnější. Uvádí se totiž, že potíže s ní má minimálně jednou během života až 75 % žen. Část z nich také bohužel pozná její chronické stadium, kdy běžné léky nezabírají. Účinným likvidátorem pak může být protikvasinková dieta.
Článek
5 způsobů, jak si ničíme náš milostný život
5 způsobů, jak si ničíme náš milostný život Máte problém s udržováním milostných vztahů? Nikdy v žádném vztahu moc dlouho nevydržíte a neustále si říkáte, že máte smůlu? Možná si je ničíte následujícími způsoby.
(1) Načíst více