Zem

Uživatelka

Autorovy příspěvky (146)

Článek
Jak správně příteli vyznat lásku?
Jak správně příteli vyznat lásku? Muž by vám na tuto otázku odpověděl jednoduše – splňte mu v posteli vše, co chce, a bude mu jasné, že ho upřímně milujete. My ženy ale vyznání lásky nebereme tak předvídatelně a nízce. Hodně o něm přemýšlíme a dlouze se ujišťujeme, zda přítele opravdu milujeme.
Článek
Tajemní Štíři: Ve kterém znamení najdete svoji spřízněnou duši?
Tajemní Štíři: Ve kterém znamení najdete svoji spřízněnou duši? Jste tajemná a krásná žena. Máte smysl pro humor, jste inteligentní a temperamentní. Když se pro něho rozhodnete, nepřestanete, dokud toho nedosáhnete. Neumíte prohrávat a většinou ani neprohrajete. Jste nedůvěřivá a náladová. Jestliže vám někdo ublíží, dokonale se mu pomstíte.
Článek
Jak poznat počátky alkoholismu?
Jak poznat počátky alkoholismu? Ze začátku chodíte na párty jako každý druhý a krátkou dobu na to se bez alkoholu ani neobejdete. Chcete ho, potřebujete ho a je to vaše droga, váš "milášek". Jak rozpoznat příznaky alkoholismu a bránit se proti nim?
Článek
Krásná i po třicítce? Hravě, vyzkoušejte naše triky na líčení
Krásná i po třicítce? Hravě, vyzkoušejte naše triky na líčení Počet vašich svíček na dortu už rapidně stoupnul a vy se děsíte, kolik dalších vrásek najdete před zrcadlem? Díky našim radám budete vypadat stále dobře a nikdo vám váš věk nebude tipovat.
Článek
Zeleninový jídelníček, kterým pomalu, ale jistě zhubnete. Jo-jo efekt se nekoná
Zeleninový jídelníček, kterým pomalu, ale jistě zhubnete. Jo-jo efekt se nekoná Máte po krk všech možných diet, se kterými sice zhubnete, ale za další týden máte kila navrch i s úroky? Už se nemučte hlady a začněte jíst zdravě, vyváženě a chutně. S naší verzí jídelníčku spolehlivě zhubnete.
Článek
Nonverbální komunikace – vysíláte svému okolí ty správné signály?
Nonverbální komunikace – vysíláte svému okolí ty správné signály? Ženy při komunikaci daleko lépe vyjadřují svoje pocity a emoce skrz tělo. Muž vám jednoznačně řekne, že s vámi chce jít do postele, žena ho ale svede řečí těla. Ale dejte si pozor, abyste nevysílaly špatné signály. Jak správně použít nonverbální komunikaci a "mluvit" tělem?
(140) Načíst více