Zem

Uživatelka

Autorovy příspěvky (102)

Článek
Jak správně příteli vyznat lásku?
Jak správně příteli vyznat lásku? Muž by vám na tuto otázku odpověděl jednoduše – splňte mu v posteli vše, co chce, a bude mu jasné, že ho upřímně milujete. My ženy ale vyznání lásky nebereme tak předvídatelně a nízce. Hodně o něm přemýšlíme a dlouze se ujišťujeme, zda přítele opravdu milujeme.
Článek
Tajemní Štíři: Ve kterém znamení najdete svoji spřízněnou duši?
Tajemní Štíři: Ve kterém znamení najdete svoji spřízněnou duši? Jste tajemná a krásná žena. Máte smysl pro humor, jste inteligentní a temperamentní. Když se pro něho rozhodnete, nepřestanete, dokud toho nedosáhnete. Neumíte prohrávat a většinou ani neprohrajete. Jste nedůvěřivá a náladová. Jestliže vám někdo ublíží, dokonale se mu pomstíte.
Článek
Jak poznat počátky alkoholismu?
Jak poznat počátky alkoholismu? Ze začátku chodíte na párty jako každý druhý a krátkou dobu na to se bez alkoholu ani neobejdete. Chcete ho, potřebujete ho a je to vaše droga, váš "milášek". Jak rozpoznat příznaky alkoholismu a bránit se proti nim?
Článek
Zeleninový jídelníček, kterým pomalu, ale jistě zhubnete. Jo-jo efekt se nekoná
Zeleninový jídelníček, kterým pomalu, ale jistě zhubnete. Jo-jo efekt se nekoná Máte po krk všech možných diet, se kterými sice zhubnete, ale za další týden máte kila navrch i s úroky? Už se nemučte hlady a začněte jíst zdravě, vyváženě a chutně. S naší verzí jídelníčku spolehlivě zhubnete.
Článek
Krásná i po třicítce? Hravě, vyzkoušejte naše triky na líčení
Krásná i po třicítce? Hravě, vyzkoušejte naše triky na líčení Počet vašich svíček na dortu už rapidně stoupnul a vy se děsíte, kolik dalších vrásek najdete před zrcadlem? Díky našim radám budete vypadat stále dobře a nikdo vám váš věk nebude tipovat.
Článek
Dejte si pozor na znaménka, mohou se změnit v kožní nádory. Jak se hlídat?
Dejte si pozor na znaménka, mohou se změnit v kožní nádory. Jak se hlídat? Pigmentová znaménka jsou považována už od pradávna za symbol krásy. Ale občas nám mohou místo krásy zajistit nemoc. Mohou se rozvinout až do rakoviny. Ale to je samozřejmě až ten nejhorší scénách. Přesto bychom si znaménka na…
(96) Načíst více