J

Uživatelka

Autorovy příspěvky (34)

Článek
Ideál ženské krásy – krása vs. zdraví
Ideál ženské krásy – krása vs. zdraví Nezdravý ideál krásy provází lidstvo po staletí. Od minulosti až po současnost, byl ideál ženské krásy velmi důležitý. Mnohdy tradice, někdy vstupenka do lepšího života. Každopádně „bolavá krása“. Tak lze popsat různé manýry doby i nezlomnou tradici různých kmenů naší planety.
Článek
Velikonoční vajíčka jako umělecká díla
Velikonoční vajíčka jako umělecká díla Že nevíte jakou výzdobu zvolit na letošní Velikonoce? Co takhle velikonoční vrtaná vajíčka. Za pomoci brusné frézy a trochy fantazie, pod šikovnými prsty vznikají neskutečná díla.
Článek
Valentýnské laskominy
Valentýnské laskominy Valentýnské dárečky a pamlsky se staly nedílnou součástí svátku Svatého Valentýna. Čím nejvíce zaujmete svého partnera nebo své blízké? Přeci něčím od srdce. Kromě nápaditého přáníčka vykouzlete i něco v kuchyni. Ne nadarmo se říká, že "láska prochází žaludkem".
Článek
Mrkvové šátečky s povidly
Mrkvové šátečky s povidly Vedle bábovky, hrnkových koláčů a kynutých buchet, patří i mrkvové šátečky s povidly mezi skvosty naší sladké české kuchyně. Jsou jednoduché, rychlé a báječné. Pro ty, kteří je chtějí vyzkoušet, nabízím recept po své babičce.
Článek
Dětské svačiny s fantazií
Dětské svačiny s fantazií Také bojujete s apetitem svých dětí a marně přemýšlíte, jak do nich dostat nepopulární zeleninu nebo maso? Zapojte fantazii, využijte her, pohádek a barevnosti.
Článek
Dítě jako umělecké dílo - by Adele Enersen
Dítě jako umělecké dílo - by Adele Enersen Finská programátorka Adele Enersen dokázala, že mateřská dovolená nemusí být zaručeně jen nuda a stereotyp. Svá umělecká díla vytváří ze spícího miminka. Neuvěřitelné obrazy vznikají za pomoci obyčejného kusu látky,…
(28) Načíst více