AT

Uživatelka

Autorovy příspěvky (54)

Článek
Himalájská sůl: zázrak pro zdraví
Himalájská sůl: zázrak pro zdraví V čem je zázrak soli, která pochází z pohoří s nejvyšší horou světa? Himalájská sůl je čistě přírodní, byla vytěžena, usušena na slunci, omyta a rozdrcena na potřebnou hrubost. Nepodstupuje žádné chemické procesy. Je dobrým zdrojem esenciálních minerálních látek a stopových prvků. Přirozeně obsahuje 84 prvků, z kterých je složeno i lidské tělo.
Článek
Svatební prstýnky ve formě tetování
Svatební prstýnky ve formě tetování Svatební prstýnky ve formě tetování jsou novým trendem novomanželů. Jak všichni víme, tetování máme na celý život, stejně tak by to mělo být i u manželství. Nemusíte se bát, že prstýnek ztratíte nebo ho někde zapomenete.…
Článek
Černé tečky? Zbavte se jich konečně!
Černé tečky? Zbavte se jich konečně! U kosmetičky je odstraňování černých teček ta nejnepříjemnější část celé procedury. Zkuste vyzkoušet účinné domácí „recepty“ jak se černých teček zbavit. Představujeme vám finančně i časově nenáročné, odzkoušené a téměř bezbolestné metody, které vám v boji proti černým tečkám pomůžou.
Článek
Lidská zoo aneb jak by vypadaly výběhy s lidmi místo zvířat
Lidská zoo aneb jak by vypadaly výběhy s lidmi místo zvířat Human Zoo, tedy lidská zoo je jedna z mnoha sérií francouzské fotografky Patrice Letarnec. Fotografka umísťuje lidi, jak dospělé, tak i děti, za mříže výběhů v zoologických zahradách. Hlavní otázkou, na které jsou fotografie stavěny, je, jaké jsou zvířecí instinkty skryté vevnitř každého člověka.
Článek
Lassi – osvěžující jogurtový nápoj – 9 skvělých receptů
Lassi – osvěžující jogurtový nápoj – 9 skvělých receptů Lassi je skvělý krémový jogurtový nápoj pocházející z Indie. Je to směs jogurtu, mléka, koření a ovoce. Lassi lze namíchat sladké i slané. Dá se podávat téměř ke všem pokrmům, ale nejlepší je podávaný jen tak samotný. Přinášíme pár receptů na ty nejlepší Lassi, které známe.
Článek
Nejdůležitější "věci", na které bychom měli každý den myslet
Nejdůležitější "věci", na které bychom měli každý den myslet Jsou věci a činnosti, na které bychom měli každý den pamatovat a připomínat si je. Nejenom, že nám zlepší den, ale můžou nám změnit a zlepšit i celý život. Spousta z nás na tyhle „maličkosti“ zapomíná, někteří si…
(48) Načíst více