Sima

Administrátorka

Autorovy příspěvky (169)

Článek
Lékaři varují: Nedávejte svým dětem párky. Tady je důvod!
Lékaři varují: Nedávejte svým dětem párky. Tady je důvod! Ve všech státech a především i u nás v České republice velmi oblíbená pochutina. Někteří z nás ji snídají, večeří a dokonce si ji dopřejí sem tam i jako svačinku s pořádnou dávkou kečupu nebo hořčice. Že nevíte, o čem je řeč? No přece o tolik oblíbených párcích!
Článek
Holčičce vytryskly slzy do očí, když uviděla svůj narozeninový dárek. Tohle dojme každého...
Holčičce vytryskly slzy do očí, když uviděla svůj narozeninový dárek. Tohle dojme každého... Minulý rok v létě když Marley oslavila 9. narozeniny, jí její maminka připravila opravdové překvapení. Nikki Frost, jak se maminka jmenuje, jí totiž koupila černé koťátko, které vypadalo úplně stejně jako její bývalý nejlepší kamarád kocour Simon, který bohužel zemřel.
Článek
Teprve 22letá žena zemřela chvíli poté, co jí bylo oznámeno, že je těhotná...
Teprve 22letá žena zemřela chvíli poté, co jí bylo oznámeno, že je těhotná... Žena z Velké Británie se jmenovala Demi Wright a bylo jí teprve 22 let, když svůj velmi těžký boj s rakovinou 23. února loňského roku prohrála. Podle slov jejího otce byla Demi energická, šťastná a veselá žena, která milovala život. „Nebylo v ní nic zlého. Měla takový ten úsměv, co všechny okolo nakazil dobrou náladou,“ řekl otec Demi.
Článek
Vědci zjistili, po kterých potravinách větry nejvíce smrdí!
Vědci zjistili, po kterých potravinách větry nejvíce smrdí! To, že větry smrdí, pro vás není jistě nic nového. Ale víte i to, že existují potraviny, které míru zápachu více či méně ovlivňují? Zde je seznam potravin, díky kterým vaše větry smrdí více, než je obvyklé.
Článek
Mladá blogerka dala na Instagram fotku, jak čeká miminko. O dva týdny později se však stalo tohle...
Mladá blogerka dala na Instagram fotku, jak čeká miminko. O dva týdny později se však stalo tohle... Sarah Jane Young je známá australská blogerka a zakladatelka internetové stránky Mummies Who Lunch. Tato žena se snažila dát dohromady všechny nastávající maminky a hlavním účelem této stránky je to, aby se ženy podělily i s ostatními o své zkušenosti během těhotenství i mateřství.
(163) Načíst více