Sima

Administrátorka

Autorovy příspěvky (521)

Článek
Nemohla otěhotnět, tak jí nasadili hormonální léčbu. Když pak doktor uviděl ultrazvuk, běžel pro pomoc!
Nemohla otěhotnět, tak jí nasadili hormonální léčbu. Když pak doktor uviděl ultrazvuk, běžel pro pomoc! Otěhotnět není vždy jednoduché, a ačkoliv má žena už jedno krásné a zdravé miminko, nikdy to není záruka toho, že se jí to povede i napodruhé. Bobbi McCaugheyová se o druhé miminko společně se svým manželem Kennym snažila dlouho, bohužel bezvýsledně.
Článek
4 zásadní chyby, kterých se muži dopouštějí při milování!
4 zásadní chyby, kterých se muži dopouštějí při milování! Ačkoliv to může být pro muže naprosto nepředstavitelná věc, i oni se dopouštějí při sexu pár chybiček, které my ženy nesnášíme. Jenže ať už chceme nebo ne, chyba je především i na naší straně, protože se svým partnerem nedokážeme o tom, co se nám líbí nebo nelíbí, otevřeně mluvit.
Článek
7 nejčastějších chyb, které děláte při holení!
7 nejčastějších chyb, které děláte při holení! Ačkoliv léto pomalu ale jistě končí, ještě pořád na nás čekají slunečné dny, kdy je zapotřebí, aby naše nožky byly krásně hebké a bez chloupků. I přesto, že se holení může zdát jako naprosto triviální věc, většina z nás se dopouští několika chyb, které je zapotřebí okamžitě napravit!
Článek
Lidé ji nazývali příšerou. Dnes ale celému světu bere dech svými proměnami a šikovností!
Lidé ji nazývali příšerou. Dnes ale celému světu bere dech svými proměnami a šikovností! Žijeme v době, ve které bohužel sociální sítě hýbou světem a díky nim si právě i obyčejní lidé dokážou rozjet slibnou kariéru. Dnes pro vás máme příběh 21leté Radky Kováčové, která pochází z Galanty na Slovensku.
Článek
Jaké jsou zdravotní výhody slupky od cibule? Nevyhazujte ji!
Jaké jsou zdravotní výhody slupky od cibule? Nevyhazujte ji! Určitě i vy patříte mezi ty, kteří po oloupání cibule, okamžitě její slupku hází do koše. Jenže ono se ukázalo, že právě tato slupka je pro naše zdraví opravdu velmi prospěšná. Tak se pojďme podívat na to, co všechno by nám mohla přinést.
Článek
Nejhorší otec na internetu? To, co dělá tento muž se svým dítětem, naštve každého...
Nejhorší otec na internetu? To, co dělá tento muž se svým dítětem, naštve každého... Na následujících fotografiích můžete vidět Romana R., který žije v Rusku ve městě Zelenogorsk. Jde o zapáleného fanouška kaskadérských kousků a právě i on sám se o nějaké pokouší, i když opravdu bláznivým způsobem.
(515) Načíst více