Sima

Administrátorka

Autorovy příspěvky (446)

Článek
Máte doma psa? Tak za žádnou cenu mu nedávejte toto ovoce, důvod je až děsivý
Máte doma psa? Tak za žádnou cenu mu nedávejte toto ovoce, důvod je až děsivý Ačkoliv jsou pejsci všežravci, stále existují potraviny, které by vůbec neměli jíst a které jim mohou způsobit opravdu velmi vážné komplikace. Takovýchto potravin je nesčetně mnoho, a proto jsme pro vás vybrali jednu, o které jen málo lidí ví a která je obzvláště nebezpečná.
Článek
6letá holčička umřela. Poté zdrcení rodiče našli její vzkazy, které je zasáhly...
6letá holčička umřela. Poté zdrcení rodiče našli její vzkazy, které je zasáhly... Tato velmi statečná holčička se jmenovala Elena a delší dobu bojovala s nádory na mozku, a ačkoliv byla teprve dítě, moc dobře si uvědomovala vážnost svého stavu. A právě také proto se její otec rozhodl zaznamenávat každý detail její léčby a soužití malé Eleny s její mladší sestřičkou Grace.
Článek
Zajímavosti o sprchování - to jste určitě netušili!
Zajímavosti o sprchování - to jste určitě netušili! Většina z nás se sprchuje každý den a někteří dokonce i vícekrát než jednou. V dnešní době je to už téměř zvyk, především to děláme pro naši hygienu. Věděli jste však, že pravidelné sprchování dříve tak obvyklé nebylo? Naopak se jednalo spíše o vzácnost, což si nyní neumíme vůbec představit.
Článek
Otec se chtěl zviditelnit na Facebooku, tak vystrčil dítě z okna. Chtěl tisíc lajků, aby ho nepustil!
Otec se chtěl zviditelnit na Facebooku, tak vystrčil dítě z okna. Chtěl tisíc lajků, aby ho nepustil! Bohužel žijeme v době, kdy sociální sítě hýbou světem a lidé jsou schopni udělat opravdu cokoliv jen proto, aby na sebe upozornili. Následující příběh, který vám dnes přinášíme, je toho zářným důkazem…
Článek
8 znamení, že žijete v toxickém vztahu!
8 znamení, že žijete v toxickém vztahu! Ne nadarmo se říká, že láska je slepá a zamilovaní lidé často ignorují známky toho, že vztah, ve kterém se právě nachází, je spíše škodlivým nežli přínosným. A jaké známky to vlastně jsou? Podle čeho se dá poznat, že nejde o skutečnou, ale toxickou lásku?
(440) Načíst více