Sima

Administrátorka

Autorovy příspěvky (305)

Článek
6 potravin, o kterých jste neměli tušení, že ničí vaše hormony a pokožku!
6 potravin, o kterých jste neměli tušení, že ničí vaše hormony a pokožku! Tohle jistě zná každá žena – večer jdete spát s krásně hladkou pletí, ale ráno se probudíte a vaši tvář zdobí nevzhledné pupínky. Vy nechápete, kde se tam najednou vzaly, a máte pocit, jako kdyby se vám opět vracela puberta.
Článek
Odebrali ze hřbitova náhrobní kámen jejího malého syna. Důvod vám vžene slzy do očí...
Odebrali ze hřbitova náhrobní kámen jejího malého syna. Důvod vám vžene slzy do očí... Když bylo Maxovi Corbett-Gardenerovi pouze 4 roky, zemřel na komplikace kvůli epilepsii, kterou trpěl. Proto se jeho matka Jo Corbett-Weeks rozhodla našetřit 4 580 dolarů, aby svému synkovi mohla dopřát náhrobní kámen, který by dokonale vystihl, jaký byl.
Článek
Masáží těchto 6 bodů se zbavíte bolesti hlavy i bez léků!
Masáží těchto 6 bodů se zbavíte bolesti hlavy i bez léků! Když vás nečekaně zasáhne silná bolest hlavy a vy u sebe zrovna nemáte žádný prášek, který by vám od ní ulevil, začíná doslova noční můra. Ačkoliv se může situace zdát zcela beznadějná, není tomu tak! Existuje totiž způsob, který ulevuje od bolesti naprosto stejně jako prášky a možná i rychleji.
Článek
Kousání nehtů - způsobuje ho stres nebo je za tím něco mnohem víc?
Kousání nehtů - způsobuje ho stres nebo je za tím něco mnohem víc? Kousání nehtů je jeden z nejvíce rozšířených zlozvyků a většinou, když někoho takového vidíme, předpokládáme, že je tento člověk ve stresu. Problém však je, že se jedná pouze o předpoklady a ty se často mýlí.
(299) Načíst více