AK

Administrátorka

Autorovy příspěvky (1492)

Článek
Jak často měnit povlečení: Ideálně jednou za 14 dnů, většina lidí to však nedělá
Jak často měnit povlečení: Ideálně jednou za 14 dnů, většina lidí to však nedělá Jsme zvyklí si každý den brát nové oblečení a spodní prádlo, dennodenně myjeme nádobí nebo vysáváme. Na pravidelnou výměnu ložního prádla však často zapomínáme. Podle National Sleep Foundation bychom měli povlečení měnit každých 14 dnů. To ovšem většina z nás nedělá.
Článek
Hvězda filmů pro dospělé Drahomíra Jůzová alias Lady Dee porodila dcerku. Holčička se jmenuje Ohana
Hvězda filmů pro dospělé Drahomíra Jůzová alias Lady Dee porodila dcerku. Holčička se jmenuje Ohana Jedna z nejznámějších českých pornohereček Lady Dee, vlastním jménem Drahomíra Júzová, se v úterý 11. května 2021 stala novopečenou maminkou. Porodila krásnou holčičku, které s partnerem dali velmi neobvyklé jméno. Děťátko se jmenuje Ohana.
Článek
Eva Burešová natočila klip ke své nové písni Malý princ. Hlavní roli si v něm zahrál její syn Nathaniel
Eva Burešová natočila klip ke své nové písni Malý princ. Hlavní roli si v něm zahrál její syn Nathaniel Herečka a zpěvačka Eva Burešová natočila videoklip plný mateřské lásky. Před pár dny představila světu svou novou píseň Malý princ spolu s klipem, v němž si hlavní roli zahrál její tříletý syn Nathaniel. Zdá se, že se Eva Burešová dojemným songem Malý princ ostatním trefila do vkusu. Její hudební novinka má totiž neskutečný úspěch.
Článek
Máte astigmatismus? Udělejte si test, který vám o této oční vadě řekne víc
Máte astigmatismus? Udělejte si test, který vám o této oční vadě řekne víc Astigmatismus patří k nejčastějším očním vadám. Je pro něj typické zkreslené či zamlžené vidění, a to na libovolnou vzdálenost. Máte podezření, že trpíte astigmatismem? Udělejte si jednoduchý test, který vám řekne pravdu. Tento test na astigmatismus sdílela na TikToku americká doktorka Brittani Carverová z optometrického centra Better Vision.
Článek
Co zasadit vedle jahod, cukety, česneku nebo paprik: Ne všechny rostliny se snesou vedle sebe
Co zasadit vedle jahod, cukety, česneku nebo paprik: Ne všechny rostliny se snesou vedle sebe Plodiny, které vedle sebe pěstujeme na zahradě, mají specifické sousedské vztahy. Některé druhy ovoce a zeleniny se mají rády a podporují se, další však vedle sebe vůbec neprospívají. Zajímá vás, co zasadit vedle jahod, cukety, česneku nebo paprik? Své letošní záhonky pečlivě rozplánujte, protože ne všechny plodiny budou dobří sousedé.
Článek
Žena ukázala samici gorily nížinné své 5týdenní miminko. Gorila Kiki z bostonské zoo zareagovala přímo fantasticky
Žena ukázala samici gorily nížinné své 5týdenní miminko. Gorila Kiki z bostonské zoo zareagovala přímo fantasticky V bostonské Franklin Park Zoo, která se specializuje na chov kriticky ohrožených goril nížinných, se začátkem letošního května odehrál příběh, který vás chytne za srdce. Američanka Emmily Austinová ukázala zpoza ochranné sklo samici gorily svého 5týdenního chlapečka Canyona. Gorila následně svou fantastickou reakcí dojala maminku k slzám.
(1486) Načíst více