AK

Administrátorka

Autorovy příspěvky (1742)

Článek
Zdravé recepty z dýně hokaido: Vyzkoušejte bramborovou dýňovou kaši, dýňové placky a dýňový džem
Zdravé recepty z dýně hokaido: Vyzkoušejte bramborovou dýňovou kaši, dýňové placky a dýňový džem K nejoblíbenějším podzimním plodům jednoznačně patří dýně hokaido. Nejen, že má příjemnou chuť a obsahuje značné množství vitamínů, minerálů a dalších zdraví prospěšných látek. Tento druh dýně má také různorodé využití. Máme pro vás ochutnávku zdravých receptů z dýně hokaido, které si doma můžete připravit i vy.
Článek
Co proti zahlenění: Uvolnění hlenů podpoříte správným jídelníčkem, inhalací páry i bylinkami
Co proti zahlenění: Uvolnění hlenů podpoříte správným jídelníčkem, inhalací páry i bylinkami Trápí vás zahlenění? Poradíme vám, jak se tohoto problému zbavit a co proti zahlenění pomáhá. Mít hleny v krku či zahleněné průdušky rozhodně není nic příjemného. Co tedy dělat, aby se vám ulevilo a podpořili jste uvolňování hlenů?
Článek
Noční můry: Proč se vám zdají, jak nejčastěji vypadají a jaký mají význam
Noční můry: Proč se vám zdají, jak nejčastěji vypadají a jaký mají význam Zdají se vám noční můry? Rozhodně nejste jediní. Tento typ děsivého snu probudí jednou za čas ze spánku snad každého z nás. Z jakého důvodu se nám ale noční můry zdají a jakou mají nejčastější podobu?
Článek
Když partner žárlí na vašeho ex: Vašeho bývalého nemůže vystát z různých důvodů
Když partner žárlí na vašeho ex: Vašeho bývalého nemůže vystát z různých důvodů Ani ve zdánlivě spokojeném vztahu nemusí být vše zalité sluncem. Často se stává, že partner či partnerka přehnaně žárlí na ex svého současného protějšku. Jedná se o problém také vašeho vztahu? Váš partner může na vašeho bývalého žárlit hned z několika důvodů. O které jde především?
Článek
Ani holčičí, ani klučičí. Obchody v Kalifornii budou mít genderově neutrální sekci
Ani holčičí, ani klučičí. Obchody v Kalifornii budou mít genderově neutrální sekci V americké Kalifornii nabyl účinnosti nový zákon, který velkým obchodům nařizuje, aby vedle oddělení pro dívky a pro chlapce zřídily také genderově neutrální sekci. V tomto oddělení budou k dostání výrobky, které nebudou propagovat žádné pohlaví. Co na tento počin říkáte?
Článek
Trendy dámské kabáty, ve kterých se blýsknete na podzim a v zimě 2021. Co se teď nosí?
Trendy dámské kabáty, ve kterých se blýsknete na podzim a v zimě 2021. Co se teď nosí? Poohlížíte se po novém podzimním či zimním dámském kabátu? Abychom vám usnadnili rozhodování, máme pro vás tipy na trendy modely, které vám zaručeně sednou a ve kterých uděláte velkou parádu. Které dámské kabáty se tedy řadí k módním hitům podzimu 2021 a zimy 2021/2022?
(1736) Načíst více