AK

Administrátorka

Autorovy příspěvky (270)

Článek
Banánová slupka nepatří do koše: Známe několik skvělých způsobů, jak ji použít!
Banánová slupka nepatří do koše: Známe několik skvělých způsobů, jak ji použít! Nejčastější věc, kterou uděláme s banánovou slupkou je, že ji hodíme do koše. To je ale škoda, protože se dát použít k řadě užitečných věcí. Banánová slupka má totiž desítky možných užití, a to hlavně v oblasti krásy a zdraví a taky péče o domácnost. K čemu všemu se tedy banánová slupka hodí?
Článek
Dívka se po 4 letech vzdala veganství a začala jíst maso: Co to s ní udělalo?
Dívka se po 4 letech vzdala veganství a začala jíst maso: Co to s ní udělalo? Mladá Holanďanka Kasumi Krissová byla čtyři roky zastánkyní veganského způsobu života. Poté přijala klasický jídelníček a dala se na potraviny živočišného původu, tedy i na maso. Na svém twitterovém účtu ukázala, jak ji pouhá třítýdenní konzumace kvalitního masa dokázala změnit zevnitř i zvenčí. Její životní příběh stojí opravdu za zamyšlení!
Článek
Doba vánočních večírků je tu! Jak se na nich chovat, abyste si neutrhli pořádnou ostudu?
Doba vánočních večírků je tu! Jak se na nich chovat, abyste si neutrhli pořádnou ostudu? Doba vánočních večírků je v plném proudu. Pokud se na firemní akci teprve chystáte, asi se těšíte na to, jak se s kolegy pořádně odvážete. Jenže, všechno má své hranice. Dejte raději pozor, ať si neutrhnete pořádnou ostudu. V opačném případě by se vám šlo další den do práce jenom horko těžko. I vánoční večírek má svá pravidla: Jak se na něm chovat?
Článek
Obličejová jóga: Cvičení, díky kterému dáte vráskám sbohem
Obličejová jóga: Cvičení, díky kterému dáte vráskám sbohem Kvůli tomu, abyste měla mladistvou pleť bez viditelných vrásek, rozhodně nemusíte utrácet peníze za drahé anti-age krémy. Nebo dokonce jít pod kudlu plastických chirurgů. Čas zastavíte i tak, že se dáte na pravidelné cvičení obličejové jógy. Tento rituál váš obličej vyhladí, projasní a dodá mu mladistvější vzhled. No není to výzva?
Článek
Plánovat se nevyplácí: Romantickou žádost o ruku během mžiku zkazil neznámý cyklista
Plánovat se nevyplácí: Romantickou žádost o ruku během mžiku zkazil neznámý cyklista Mladý muž plánoval celé tři měsíce, jakým způsobem požádá svou přítelkyni o ruku. Vše měl promyšlené do nejmenších detailů - Vybral si krásné místo, kde před svou milou poklekne, najal kameramanku, která jeho žádost o ruku zdokumentuje a svou přítelkyni nalákal na výlet do přírody. Jenže všechno dopadlo úplně jinak, než si představoval.
Článek
Abyste neměli Vánoce pod psa: Tyto nápady ochrání váš vánoční stromeček před domácími mazlíčky
Abyste neměli Vánoce pod psa: Tyto nápady ochrání váš vánoční stromeček před domácími mazlíčky Jestli máte doma psa nebo kočku, jistě víte, o čem je řeč. Vánoční stromečky s houpavými a třpytivými ozdobami jsou pro ně jedním velkým lákadlem. Pokud jsou tato chlupatá čtyřnohá stvoření temperamentnější a necháte je u stromečku na chvíli bez dozoru, problém je na světě! Abyste se vyhnuli vánoční katastrofě, zkuste se inspirovat těmito nápady.
(264) Načíst více