AK

Administrátorka

Autorovy příspěvky (1465)

Článek
Vánoční stromeček si bez výčitek ozdobte dříve. Podle psychologů zdobení s předstihem zlepšuje náladu a navozuje pocit štěstí
Vánoční stromeček si bez výčitek ozdobte dříve. Podle psychologů zdobení s předstihem zlepšuje náladu a navozuje pocit štěstí Kdy zdobíte vánoční stromeček? Ráno 24. prosince, anebo už několik dnů či týdnů před Vánoci? Pokud patříte do druhé skupiny a ostatní se vám smějí, že neznáte vánoční tradice, zůstaňte nad věcí. Psychologové totiž tvrdí, že čím dříve si vánoční stromeček ozdobíte, tím budete šťastnější. V současnosti vám to přijde více než vhod.
Článek
Plošné testování v Česku proběhne během prosince, tvrdí premiér Babiš. První na řadu mají přijít učitelé, od 18. prosince zbývající občané
Plošné testování v Česku proběhne během prosince, tvrdí premiér Babiš. První na řadu mají přijít učitelé, od 18. prosince zbývající občané Premiér Andrej Babiš promluvil o tom, že občané Česka mohou před Vánoci zdarma podstoupit plošné testování antigenními testy. Zda jste covid negativní, či pozitivní, budete moci zjistit zhruba od 18. prosince. V rámci plošného testování mají dle Babiše přijít ještě dříve na řadu učitelé.
Článek
Po svaté Kateřině nastává předadventní čas. Dle tradice období po 25. listopadu do 1. adventní neděle patří velkému předvánočnímu úklidu
Po svaté Kateřině nastává předadventní čas. Dle tradice období po 25. listopadu do 1. adventní neděle patří velkému předvánočnímu úklidu Naši předkové slavili svátek svaté Kateřiny, který připadá na 25. listopadu, ve velkém. Před příchodem Adventu se konaly poslední taneční zábavy. Období mezi svátkem svaté Kateřiny a 1. adventní nedělí však bylo kromě svatokateřinské zábavy také ve znamení předvánočního úklidu. Co konkrétně patřilo k nedílným tradicím předadventního času?
Článek
Vánoční dárky podle znamení zvěrokruhu: Býky potěšíte luxusem, Raky dárkem od srdce
Vánoční dárky podle znamení zvěrokruhu: Býky potěšíte luxusem, Raky dárkem od srdce Nevíte, co letos svým bližním pod stromeček? Zkuste jim tentokrát nakoupit vánoční dárky podle jejich znamení zvěrokruhu. Každé hvězdné znamení má totiž jiné preference a během Štědrého večera jim vykouzlí úsměv na tváři vždy něco jiného. Jaké dárky jsou tedy pro jednotlivá znamení tím pravým?
Článek
Jak zpomalit zrání banánů a jejich rychlému hnědnutí: Banány skladujte mimo další ovoce a jejich horní část zabalte do fólie
Jak zpomalit zrání banánů a jejich rychlému hnědnutí: Banány skladujte mimo další ovoce a jejich horní část zabalte do fólie Všichni to známe. Koupíme si v obchodě zelenožluté banány a myslíme si, že nám doma vydrží alespoň týden. Jenže chyba lávky, banány začnou velmi rychle zrát a hnědnout, proto je musíme co nejdříve sníst. Příliš rychlé dozrávání banánů však nemusí být pravidlem. Máme pro vás několik tipů, jak jej zpomalit a banány si tak dostatečně vychutnat.
Článek
Britští manželé počali přirozenou cestou trojčata. K odlišení svých holčiček používají lak na nehty
Britští manželé počali přirozenou cestou trojčata. K odlišení svých holčiček používají lak na nehty Děti jsou jako dar. Ale šance, že čekáte jednovaječná trojčata, se rovná doslova malému zázraku. Své by vám o tom řekli Sian a Aaron Palfreyovi, kteří během rutinního těhotenského ultrazvuku přišli na to, že přirozenou cestou počali rovnou tři identické přírůstky. Jak se naučili žít se svými třemi holčičkami, které si jsou podobné jako vejce vejci?
(1459) Načíst více