AK

Administrátorka

Autorovy příspěvky (1615)

Článek
Kylie Jenner před plastikou byla jiným člověkem. Podívejte se, jak nejmladší Kardashianka vypadala dříve
Kylie Jenner před plastikou byla jiným člověkem. Podívejte se, jak nejmladší Kardashianka vypadala dříve Jméno Kylie Jenner je ve světě módního a kosmetického průmyslu pojmem. Tato kráska za svůj půvab nevděčí pouze přírodě, ale podle škarohlídů i zásahům plastického chirurga. Podívejte se na to, jak Kylie Jenner vypadala před plastikou. Co říkáte na její proměnu?
Článek
Kloš jelení dokáže potrápit nejen ve vlasech. Jak se proti tomuto létajícímu klíštěti bránit
Kloš jelení dokáže potrápit nejen ve vlasech. Jak se proti tomuto létajícímu klíštěti bránit Ať už chodíte do lesa na houby, na borůvky nebo jen tak na procházky, jistě jste si všimli, že se v posledních letech přemnožil kloš jelení. Tento hmyz připomínající okřídlené klíště leze hlavně rád do vlasů. V případě kousnutí je možným přenašečem bartonelly a tularémie. Jak se tedy proti náletům kloše jeleního bránit, když repelent nepomáhá?
Článek
Otrava cuketou: Na podezřelou cuketu upozorňuje hořká chuť
Otrava cuketou: Na podezřelou cuketu upozorňuje hořká chuť V letních měsících patří cuketa k nejoblíbenějším druhům zeleniny, kterou si můžete upravit na spoustu způsobů. Pokud ale pokrm z cukety chutná hořce, zpozorněte. Můžete si totiž přivodit otravu cuketou, jejíž příznaky většina lidí nepozná. Jak se tedy otrava cuketou projevuje a čím je vůbec způsobena?
Článek
V chorvatském Lidlu objevili 18 kilogramů kokainu. Nacházel se v krabicích mezi banány
V chorvatském Lidlu objevili 18 kilogramů kokainu. Nacházel se v krabicích mezi banány Krabice s banány mohou ukrývat mnohá překvapení. A to nejen jedovaté pavouky. Jak se přesvědčily pracovnice Lidlu v chorvatském Ploče, mezi banány mohou být ukryty také drogy. V krabicích s banány prodavačky konkrétně zcela náhodou objevily 18 kilogramů kokainu. Tato droga však měla původně skončit úplně jinde než v obchodním řetězci.
Článek
Alergie na jahody se projevuje nejen vyrážkou. Alergická reakce může být velmi nebezpečná
Alergie na jahody se projevuje nejen vyrážkou. Alergická reakce může být velmi nebezpečná Kdo by nemiloval jahody? Někteří lidé si však musejí na tyto červené sladké plody nechat zajít chuť. A to v případě, jestliže trpí alergií na jahody. K této alergii přitom neinklinují pouze děti, může se u vás objevit v jakémkoliv věku. Jak se alergie na jahody projevuje a které látky ji způsobují?
Článek
Sírovec žlutooranžový vám zachutná jako řízek nebo guláš. Na houbaření však musíte vyrazit se žebříkem
Sírovec žlutooranžový vám zachutná jako řízek nebo guláš. Na houbaření však musíte vyrazit se žebříkem Že ještě nerostou hřiby nebo bedly? Nevadí. Na houby můžete vyrazit už nyní a rozhodně neodejdete s prázdnou. Navštivte místa, kde rostou listnaté stromy. Možná, že zde najdete sírovce žlutooranžového. Tato neprávem opomíjená houba je velmi chutná. Sírovec žlutooranžový si můžete připravit třeba jako řízky, guláš nebo na kari.
(1609) Načíst více