Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Čtenářka píše: Sexuální dieta - část 2

Čtenářka píše: Sexuální dieta - část 2

Sex je pro nás nejlepší fyzickou aktivitou. Díky němu spalujeme ještě víc kalorií, akorát se musíte hýbat a experimentovat.

Sex je potěšením pro naše tělo i duši. Pokud si ho dopřáváte často, budete štíhlejší a psychicky vyrovnanější. Při častém střídání sexuálních poloh je velmi pravděpodobné, že opravdu zhubnete. Nemůžete přece jen ležet jako mrtvá ryba. V sexu bychom neměli zapomínat na předehru. Pro některé z nás je předehra jenom ztráta času. Jenže i při ní můžete spalovat přebytečné kalorie. Udělejte partnerovi smyslnou předehru - vlňte se do rytmu hudby nebo ho potěšte sexy striptýzem. Záleží na vás, jestli jste dost sebevědomá. Pro zefektivnění hubnutí vyzkoušejte i několik sexuálních poloh.

POLOHA VE STOJE

Pokud se budete oddávat sexu po dobu 2 týdnů pouze ve stoje, můžete zhubnout až 4 kg. Zapojíte více svalů než při jiných polohách. Existuje spoustu možností - nechte se opřít o skříň, posadit na kuchyňskou linku, nebo jen stůjte a jednu nohu zdvihněte nahoru. Záleží na vaší fyzické zdatnosti.

 

POLOHA NA KONÍČKA

Pro některé ženy je poloha na koníčka noční můrou. Jednoduše nejsou dost odvážné. Já tuto polohu miluju. Líbí se mi, když se na mě partner dívá. Při této poloze procvičíte stehenní svaly a lýtka. Když se budete pořádně vrtět a kroužit boky, zpevníte si i břišní svaly. Sedněte si na partnera, zatímco leží na zádech a užijte si posilování spolu s rozkoší. Pamatujte - poloha na koníčka není jen o pohupování nahoru a dolů, kombinujte to i s krouživými pohyby.

 

PSÍ POLOHA

Klekněte si na všechny čtyři a nechte se dobývat partnerem. Tahání za vlasy nebo poplácání po zadečku není podmínkou. Vaše svaly jsou zapojeny vlivem přirážení, kdy se snažíte udržet rovnováhu. Pohupování trupu dopředu a dozadu aktivuje i prsní svaly.

POLOHA MOST

Tato poloha je o něco náročnější, ale je výbornou volbou k procvičení svalů stehen, zadečku, bříška a zad. Lehněte si na záda, ruce mějte podél těla nebo za hlavou, a zvedněte pánev do mostu. Partner do vás vstoupí vkleče. Během přirážení se vaše svaly zapojí na maximum.

 

MISIONÁŘ

Ženy, které mají rády misionářskou polohu, jsou považovány za nudné. Po celou dobu se vlastně snaží muž. Je to zde možnost, jak tuto klasickou metodu, okořenit. Obtočte nohy kolem partnera, nebo se nechte spoutat a nohy dejte do pravého úhlu. Takovou rozkoš jste nezažili. Jen nebuďte líné a ukažte partnerovi, že nejste nudná!

 

POLOHA NEPŘÍMÝ POHLED

Usaďte partnera na postel a zády k němu si na něj obkročmo nasedněte. Ruce volně položte na kolena a jezděte po něm nahoru a dolů. Posilujete zejména hýždě, stehna a ruce.

Nuda v posteli často vede k nevěře. Partner začne hledat něco vzrušujícího. Sex je založen na zábavě, vzrušení a hledání nových možností k vyzkoušení. Nebojte se experimentovat. Stojí to za to!

Publikováno: 21. 9. 2015 09:10 Nahlásit obsah
Loading...