Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Dirty talk: Když smíte mluvit sprostě

Dirty talk: Když smíte mluvit sprostě

Toužíte zpestřit váš sexuální život? Jste spolu už dlouho, a tak se do vašeho vztahu pomalu vkrádá nuda. Poznáváte se v tom? Chcete něco změnit?

Nemusíte utrácet tisíce v sexshopech za erotické hračky nebo prádlo, změnu ve vašem sexuálním životě mohou přinést sprostá slova, které nerada vypouštíte z úst. Věřte, že to vašeho partnera dokáže pořádně rozpálit a zažijete znovu divoký sex.

Bojíte se toho? Používat sprostá slova není v posteli nic špatného. Váš vztah to nepoškodí. Upřímně, většině mužů je jedno, co říkáte, ale jak to říkáte. Snažte se používat slova, která jsou sexy a žhavá, jen tak docílíte toho, že se váš partner rozpálí. Vždy se zaměřte na sexy slova, ne urážlivé nebo vědecké, které běžně používáte u lékaře. Mám na mysli oficiální slova jako penis, pohlaví nebo vagíny. Tohle moc eroticky nezní.

To, že smíte mluvit sprostě, neznamená, že musíte mluvit po celou dobu sexu. Nikdo nechce pohádku, ale touží jen po pár slovech, které jsou sexy, a které vás rozpálí. Zároveň nebuďte příliš tichá, nikdo netouží slyšet, jak si sousedé povídají o nové práci. Jakmile najdete rovnováhu mezi tichem a mluvením, budete vděční za to, že jste na chvíli otevřela ústa.

Pokud vás zaujal erotický film 50 Odstínů Šedi, máte možná tendenci převzít kontrolu nad vaší ložnicí a sexem. Chcete svému miláčkovi ukázat svou silnou a sebevědomou stránku, kdy víte, co opravdu chcete. Pokud děláte něco, co nemáte v oblibě, naznačte něco jiného nebo vyžadujte jinou sexuální polohu. Jste přece sebevědomá žena, která ví, co chce a co se jí líbí, tak si o to řekněte. Nebuďte ponižující, to může váš vztah poškodit.

Opakujte svému partnerovi, jak krásně voní nebo chutná. Ženy milují komplimenty. Cítí se tak výjimečně a žensky. Nezapomínejte i na muže, taky chtěji občas slyšet krásná slova. Takže začněte mluvit a sledujte, co se bude dít dál.

Publikováno: 17. 2. 2016 08:22 Nahlásit obsah