Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Chcete si zajistit nezapomenutelný několikanásobný orgasmus? Dokáže to opravdu každý!

Chcete si zajistit nezapomenutelný několikanásobný orgasmus? Dokáže to opravdu každý!

Vrcholem sexuálních dovedností je u ženy dosažení několikanásobného orgasmu. Není to nic lehkého. Sexperti ale přísahají, že každý má schopnosti k tomu, aby se tomu tak stalo.

Všichni jsme slyšeli fámy a zvěsti, že několikanásobný orgasmus je vlastně nemožný. Sexperti jsou tady proto, aby nás ujistili, že několikanásobný orgasmus skutečně existuje a můžete toho docílit i vy!

Zkontrolujte si emoce

Budování vzrušení či prožívání více orgasmů není lehkou záležitostí, spíš jde o techniku. Prvním krokem je nastavení svých myšlenek a emocí správným směrem. Naučte se relaxovat. Hlubší orgasmy jsou o velmi intenzivním stavu uvolnění. Jakmile se váš postoj začne posouvat, mohou se několikanásobné orgasmy stát normálním záležitostí.

Zpomalte při sexu

Mužská výdrž je dost rozhodující, obzlášť pokud muž chce, aby žena dosáhla opravdového uspokojení. Ve skutečnosti průměrný muž potřebuje 3-7 minut k vyvrcholení, žena 10-20 minut. Zaměřte se na předehru, která vás dokonale naladí a zavede vás na cestu vzrušení o něco dříve.

Pomozte mu svou rukou

Pro většinu žen jsou ruce a ústa partnera nejlepším nástrojem k dosáhnutí vrcholu. Ujistěte se, že váš parner ví, jak ruce a ústa používat. Ukažte mu přesně, jak si přejete, aby se vás dotkl a prozkoumával. Jen vy sama víte, jak na to, pokud se věnujete masturbaci. Mnoho žen miluje kombinaci orálního sexu s několika prsty uvnitř. Tato metoda opravdu funguje!

 

Nadechněte se

Soustřeďte se na dýchání. Když jsou lidé vzrušení, mají tendenci držet dech nebo dýchat opravdu mělce. Relaxujte a procvičujte hluboké dýchání. Zvýšíte si tak výkon a potěšení z orgasmu.

Sex a masturbace

Většina žen na celém světě nedosáhne orgasmusmu jen samotným sexem. Vyvrcholení ženy dosáhnou pouze stimulací klitorisu. I tenhle problém má řešení, stačí na tom více pracovat.

Udržujte spojení

Dosáhnutí orgasmu je o velmi hlubokém uvolnění. Musíte mít pocit, že jste na stejné vlně jako váš partner. Udržování očního kontaktu je výrazně důležité a intenzivní. Nutí vás to být více zranitelní a otevření, což je klíčem k hluboké orgasmické zkušenosti. Neexistuje žádný limit na to, kolik může žena zažít orgasmů. Nebojte se pracovat na něčem, co vás a vašeho partnera může později více těšit a sblížit.

Publikováno: 24. 8. 2016 18:16 Nahlásit obsah