Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Jaké chyby dělají ženy při milování?

Jaké chyby dělají ženy při milování?

Ani ženy nejsou dokonalé milenky. Jaké jsou jejich největší prohřešky?

Penis není antistresový míček!

Když chytíte muže za penis, není to, jako byste dojily krávu. Nepleťte si to také s kusem vybavení tělocvičny. Mužský orgán je věcí krásy, ke které by měla být vyjadřována nějaká ta úcta. Nejcitlivější částí je horní třetina, nikoliv dolní dvě. 

Robot

Pokud provádíte orální sex, nepohybujte jen hlavou nahoru a dolů. Hrajte si, líbejte, lízejte a to z jakéhokoliv úhlu. 

Ticho

Pokud jste měly orgasmus a neunikla vám ani hláska, udělejte aspoň něco pro partnera na znamení, že se nesnažil zbytečně.  

Smích

Nesmějte se, pokud se váš milenec nechá unést a vyplodí ze sebe něco jako „Naplním tvoje ústa svým čerstvým bílým nápojem lásky.". Smích jeho výkon rozhodně nepovzbudí, buďte spíš rády, že po celou dobu nemlčí. 

Neochota

Nečekejte, až budete laskavě požádána o polohu zezadu. Převrátit se a našpulit zadeček bude mnohem rajcovnější.  

Nevyžádaná pozornost

Neotravujte muže hlazením a polibky po sexu, pokud to nemá rád. Pokud šlo o sex na jednu noc, nečmuchejte v jeho věcech a neptejte se na jeho telefonní číslo. 

Stydlivost

Částečně koresponduje s bodem 5. Vy jediná víte, co a jak máte ráda. Pokud trpíte něco, co se vám nelíbí, jste sama proti sobě.  

Absence kapesníčků

Kapesníčky jsou základ. Prostěradlo dostanete z nejhoršího a stejně tak jeho, sebe a svoje vlasy a obličej, pokud to nestihnete. 

Sledování hodin

Nikoho nepotěší. Pokud vašemu partnerovi trvá orgasmus trochu déle, bude to chtít trochu cviku, větší sílu v ruce při ruční práci a jazyk s větší výdrží. 

Lov komplimentů

Neptejte se, zda jste nejlepší milenka, kterou kdy měl. Život mu otráví i nekonečné dotazování na nejhezčí partii vašeho těla či nejlepší sex s vámi.  

Hra na mrtvou

Neležte tam jen, dělejte něco. Dobrý sex není jako sport pro diváky, je třeba aby se obě těla trochu hýbala. Možná čekáte, že muž oddře celou práci, ale vložte do toho trochu aktivity k ocenění. 

Odmítání trojky

Pokud po ní muž touží, bude ji mít tak či tak. Pokud to bude i s vámi, stoupnete v jeho očích. 

Holení/ neholení

Střet vaší a partnerovy preference. Vy milujete hygienu a tělo bez chloupků, on však tvrdí, že vypadáte jako oškubané kuře. Kompromis naleznete v jednoduché čárce, vyhrát si můžete s různými tvary. 

Autor:
Publikováno: 2. 8. 2012 00:00 Nahlásit obsah