Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Masturbace jako součást běžného života? Zjistěte, jaký má dopad na tělo!

Masturbace jako součást běžného života? Zjistěte, jaký má dopad na tělo!

Každý masturbuje, nebo ne? Proč se za to lidé stydí a cítí se trapně během konverzace? Vždyť to není špatného.

Ano, každý masturbuje. Není to nic špatného. Je to vlastně sex s někým, na kom vám záleží. Od pradávna je masturbace zdravou záležitostí v životě muže i ženy. Masturbace získala špatnou pověst v náboženství a kultuře, kde je uvedeno, že provozování této činnosti je hříchem. Jistě, je to pochopitelné, ale je těžké vzdát se toho pocitu, když dosáhnete orgasmu.

Ne každý je sexuálně otevřený, co se týká sebeuspokojování, jako například Samantha Jones ze Sexu ve městě. Pro některé ženy je masturbace jejich tajemstvím k získání skvělé nálady a pocitu sebevědomí. Nedokážeme si bez toho život představit. Vytváříme si určité fantazie, které nás dostanou do varu, anebo stačí sledování kvalitního porna.

Podle psychologů je masturbace velmi relaxující činnost. Ženy, které masturbují pravidelně, se postupně cítí ve svém těle sebevědoměji a spokojeněji. Masturbace přináší spoustu výhod - sílu emotivní inteligence, spojení s vaším tělem v sexuální sféře. Když víte, jak vaše tělo pracuje, snáze s ním udržujete vztah. Vaše sexy fantazie dodávají vašemu tělu potřebný testosteron, díky kterému jste neuvěřitelně vzrušená.

Další výhodou je, že když pravidelně masturbujte, snižujete bolest během menstruace, což stojí za to! Sexuální uspokojení je skvělým způsobem, jak si vyčistit hlavu od všech starostí a problémů v práci. Je to jako meditace! Dokonce se stává, že masturbace vám dodá chtíč, a vy budete častěji myslet na sex, ať už s partnerem nebo bez něj. Sebeuspokojování je úžasné. My všichni potřebujeme potěšení v našich životech, nemyslíte?

Publikováno: 10. 6. 2015 00:00 Nahlásit obsah

Loading...