Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

Ve kterých polohách jste při milování pro muže nejkrásnější? Je to těchto pět!

Ve kterých polohách jste při milování pro muže nejkrásnější? Je to těchto pět! Zdroj: Shutterstock.com

Muži sex milují, o tom jistě není pochyb, jenže v některých polohách si jej užívají přeci jen o něco víc. Pochopitelně co muž, to názor! Ovšem existuje pět poloh, na kterých se většina mužů shodla.

Na koníčka

Nejenže mají muži na vaše tělo dokonalý výhled, ale dopřáváte jim touto polohou i ničím nerušený pohled na váš obličej. A o tom, že naprosto zbožňují, když se vaše prsa houpou do rytmu, ani nemluvě!  

Misionářská poloha

Pro někoho nudná klasika, pro někoho oblíbená tutovka. Ať už je to jak chce, misionář má něco do sebe. Především na začátku vztahu si touto polohou prošel snad každý. I zde může muž na vašem obličeji pozorovat, jak moc se vám to s ním líbí a to dokonce pěkně zblízka.

Zdroj: Shutterstock.com

Zezadu

Vy jste na čtyřech a muž má před očima jen váš zadeček. V této poloze je on tím, kdo udává rytmus a to se mužům samozřejmě líbí. Navíc v kombinaci s takovým výhledem, jaký mu dopřáváte, není této poloze co vytknout.

Zdroj: Shutterstock.com

„69“

V tuto chvíli dáváte muži na odiv vaše nejintimnější partie v celé své kráse a k tomu i se zadečkem. Neznáme muže, který by této poloze odolal, protože se při tom všem můžete ještě věnovat i vy jemu.

Ruce nad hlavou

Ať už do vašich milostných hrátek zapojíte pouta nebo jen muž zvedne ruce nad vaši hlavu, má to jistou špetku napětí a vzrušení, nebo ne? Vaše tělo je napnuté, tím vypadá štíhleji a vy se můžete rázem cítit mnohem sebevědoměji. Určitě doporučujeme!

Autor:
Publikováno: 15. 4. 2017 13:02 Nahlásit obsah