19letá dívka o sobě tvrdila, že je těhotná. Až uvidíte, co jí vyšlo na testu, budete jen zírat!

Kristy to má se svojí 19letou dcerou Haley velice těžké. Mladá teenagerka přísahá, že je těhotná se samotným Ježíšem Kristem! Haley prošla už plejádou těhotenských testů. Přesně jich bylo 6. Stejný počet se však ukázal jako negativní. Přesto je Haley přesvědčená, že nese ve svém lůně dítě Boží...

Sama vypověděla, že ve svém břiše cítí, jak ji dítě kope. "Vím, že mé těhotenství je skutečné. Za dobu co, jsem počala, jsem přibrala 10 kilogramů," svěřila se dívka v jednom americkém pořadu, kam byla i pozvaná i s matkou. "Jednou v noci jsem ucítila moje dítě v dolní oblasti břicha. Koplo mě a cítila jsem jeho hlavičku přímo za mým pupíkem." 

Její matka Kristy však vypráví trochu odlišný příběh. Je přesvědčená o tom, že její dcera je patologická lhářka. Kristy tvrdí, že si dcera vymýšlí jeden příběh za druhým. Jejím posledním byl ten, že se nominovala na výherkyni talentové soutěže American Idol! Tuto soutěž vyhrála jen proto, že jejím biologickým otcem je samotný raper Eminem. Podívejte se dnes s námi na tento příběh, který je plný zvratů. Dokážete usoudit, kdo z přítomných mluví pravdu?

Co na to říkáte? Napište nám do komentářů a pokud se vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli na Facebooku a ostatních sociálních sítích.

Publikováno: 30. 4. 2017 19:16 Nahlásit obsah