91letá babička šeptala do ucha známé rockové hvězdě. Podívejte se, jaká byla jeho reakce!

Rozhodně každý z vás slyšel o americké rockové stálici jménem Bruce Springsteen. Jeho hity “Thunder Road,” a “Born to Run” patří mezi ty, které při svém debutu definovaly rockovou scénu po celé Americe a rozhodně si je budeme pamatovat ještě řadu let, jako to nejlepší, co mohla rocková muzika v té době nabídnout...

Bruce Springsteen patří mezi umělce, kteří umí na svém koncertě udělat pořádnou show. To je přivádí do varu a vytváří tak na koncertech nezapomenutelnou atmosféru pro obě strany. Jak pro kapelu a Bruce, tak i pro diváky v hale. Jeho muzika bezpochyby oslovuje posluchače napříč generacemi, což se ukázalo i při posledním americkém turné, kdy se stala velice milá událost. Při jednom okamžiku se Bruce dostal do kontaktu s posluchači pod pódiem a dal se s nimi do řeči. Netušil však, o co ho jeho publikum poprosí. Po chvíli vyjednávání se z davu vynořila malá šedivá stařenka, která neohroženě přeskočila hrazení mezi pódiem a Brucem, a rozběhla se do zpěvákova náručí. Celá situace měla krásnou dohru, kterou vám nesdělíme. Dozvíte se o ní více, když se podívate na následující video. Je rozhodně o co stát!

 

Co na to říkáte? Napište nám do komentářů a pokud se vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli na Facebooku a ostatních sociálních sítích.

Publikováno: 1. 2. 2017 10:25 Nahlásit obsah